Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antipollution fault


fox111fox

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Zdarec hoši,

mám u svého mazla P307 1.4 HDI r.v. 3/2002 stejný problém. Při plynulé jízdě na dálnici rychlostí cca 110km/h naskočí hláška Antipollution fault, svítí kontrolka motoru a auto buď cukne, div si nerozbiji hlavu o volant a nebo úplně zdechne ale jde opět nastartovat s trvající hláškou. Měl jsem auto na diagnostice, kde nebylo nic zjištěno, vše OK.

Poradíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě to dělalo to samé, i když v zimě v mrazu, po zimě to začalo dělat znova, častěji, vyměnil jsem palivový filtr a od té doby klid. Palivový filtr se totiž nikomu nechce měnit, je dost drahý ( kolem 1500,-Kč ), taky jsem si to z tohoto důvodu nechtěl nějak připustit, ale pak jsem ho sehnal něco kolem asi 700-800 v Šumperku, vedle Mountfieldu je prodejna Truck servis a tam mi hodná paní prodavačka nabídla, nějaký polský. Cena rozhodla. S tím už je to bez problému. Je na to normální záruka, má v sobě vyhřívání. Tak Ti dávám tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Chlapi, chtěl bych všechny poprosit o pomoc při řešení mého antipoll.... Na diagnostice mi to ukazuje: Počítač motoru, Trvalá závada. Obvod relé žhavení. Svíčky jsou napájeny nepřetržitě. Kód závady je P0382. Dnes jsem zkoušel dát kontrolku na žhavičku, při nastartovaném motoru ani při jen zapnutém klíčku nesvítí, když dám Test členů, tak žhavící relé normálně cvaká a kontrolka bliká. Když závadu vymažu, tak se po několikerém startování objeví znovu, ale počet startů není nikdy stejný. Někdy třeba 15, někdy hned třeba na popáté. Samozřejmě se rozsvítí kontrolka motoru a jde maximálně 2600 otáček, takže nouzový režim. Nemáte někdo nějakou radu ? Začal jsem jezdit do Pardubic a na nouzový režim to nechci provozovat. Jinak spotřeba a výkon do těch 2600 ot. normální. Včera během jízdy z Pardubic to šlo do nouzáku a během jízdy do Šumperka se to několikrát i dalo vytočit do skoro 5000 ot. Tak nevím, nebo není někdo okolo Pardubic, kdo by mi mohl pomoci, v týdnu končím po 15 hodině, tak bych mohl dojet. Předem díky, kdo může pomoci, byl bych rád.

Jedná se P307 1.4HDi 2003 50Kw

[upravil dne 23/11/12 11:39 od Sharan.jo]

[upravil dne 23/11/12 11:39 od Sharan.jo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Čau mám podobný problém s touto hláškou. Začala se objevovat po výměně palivového filtru. Naskočí ihned po startu a asi po pěti ujetý km auto zdechne. Musím vypnout klíček chvíli počkat a pak nastartovat. Společně s touto hláškou chodí vynutí ESP a ASR. Samozřejmě je v nouzovém režimu. Fap mám vymontovaný a deaktivovaný a nemělo by to chodit. Co s tím?Není nějaká \"finta\" jak to vypnout?

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš přes diag zjistit reálnou chybu. Tahle hláška je jen důsledek. Co to bylo za filtr?

Máš na mysli konkrétní značku filtru? To nevím,prostě jsem zašel do autodílů, řekl co mám za auto a oni mi nějaký prodali. Každopádně pasoval. mslíš, že to může mít vliv? Ještě jsem opomněl jednu věc, motor běží cca dvě vteřiny po vypnutí klíčku.....záhada:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a jsem tam, kde jsem byl. Po ujetí asi 150 km se rozsvítila kontrolka motoru s nápisem Anti..... Ani se mi ho nechce vypisovat, nenávidím ho. Takže auto do garáže, diagnostika PP2000 a výsledek: Trvalá závada. Relé žhavení. Svíčky jsou napájeny nepřetržitě a opět proměřování a zkoušení. Nové žhavící relé už mám v autě od minula. Po přiložení kontrolní žárovky na výstup ze žhavícího relé jsem zjistil, že když je studený motor, tak kontrolní žárovka problikne, auto nastartuji normálně a motor normálně jde, tzn. že je všechno v pořádku. Ve chvíli, kdy přidám plyn, do jakýchkoli otáček, tak se nic neděje, ale ihned po uvolnění plynu, tedy pokles otáček, se kontrolní žárovka rozsvítila a pak už nezhasla. Svítí i po opětovném startování, pokud závadu nevymažu přes PP2000. Je mi záhadou, jakou má vazbu žhavení s odstavením plynového pedálu, tedy s poklesem otáček. Chtěl bych tímto způsobem poprosit všechny, kdo jsou schopni poradit, předem díky moc.

Pak jsem se chtěl ještě zeptat, jestli můžu motoru nějak ublížit, když jsem vypojil svorkovnici na relé žhavení, aby to dál nežhavilo. Když bude velký mráz, tak to zapojím, nechám prohřát a pak to budu muset zase odpojit. Vím, že je to pakárna, ale s autem potřebuji dost jezdit a jsem mimo domov, takže přes týden to nemám ani kam dát do servisu, takže jen samo domo o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se.... Po asi měsíčním stání v zateplené garáži se objevila chyba Antipollution faul. Kontrolka motoru svítí.. Po pár KM naskočila chyba Calalyst convert fault a kontrolka motoru bliká a po chvíli auto nejede, prostě nejede. Když znovu nastartuji, tak sice chyby pořád počítač píše, ale už mi auto nezdechá. DIA neukázala nic, bylo to na PP2000, ale nedostali jsme se do jednotky motoru, nešlo to prostě... Počítač neodpověděl apod., už nevím co to přesně psalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš přes diag zjistit reálnou chybu. Tahle hláška je jen důsledek. Co to bylo za filtr?

Máš na mysli konkrétní značku filtru? To nevím,prostě jsem zašel do autodílů, řekl co mám za auto a oni mi nějaký prodali. Každopádně pasoval. mslíš, že to může mít vliv? Ještě jsem opomněl jednu věc, motor běží cca dvě vteřiny po vypnutí klíčku.....záhada:cool:

Tak jsem byl na diagnostice a ukázalo to závadu ventilu regulace tlaku paliva. Jde o ventil přímo na vysokotlakém čerpadle. Ventil jsem koupil za 3500 a provedl výměnu. Všechny hlášky odpadli a auto zase jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Prajem príjemný deň.

Chcel by som sa opýtať, v čom by mohol byť problém, alebo čo môže byť vadné. Jedná sa o Peugeot 307 1.4 16V 65 kW z roku 2004. Dávnejšie začala svietiť kontrolka motora a na palubnom počítači sa začalo zobrazovať hlásenie \"Antipollution fault\". Auto si po naštartovaní \"za studena\" neudrží otáčky a často sa stáva, že zdochne motor. Na voľnobehu zvyknú kolísať otáčky. Keď je studený motor, auto má príšerne neplynulý a kostrbatý chod, po stlačení plynu začne s autom šklbať, a šklbe s ním aj za jazdy pri nižších otáčkach. Keď sa motor trochu zohreje, chod sa unormálni a dá sa na ňom normálne jazdiť. Sem tam je cítiť v kabíne benzín. Auto bolo v raz v neautorizovanom servise, na dva dni kontrolka motora a aj \"Antipollution fault\" zmizli, po dvoch dňoch sa začali znovu zobrazovať. Spomínané problémy neustali. Auto ale bez problémov v lete 2012 absolvovalo cestu do Chorvátska a naspäť a jazdí sa na ňom denne.

Vďaka za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...