Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406 identifikačný kód prenášača neobdržaný


tomik1987

Recommended Posts

P 406 2,2 HDi. čistil ša štartér sem tam len cvakne naprázdno. avšak hodilo jednu iskru cez štartér (zabudnutá odpojená baterka) cukol štartér na prázdno a po poskladaní naspať. zapojení baterie. vyhodí pri vložení kľúča do zapaľovania imobilizer fault. chyba na diagnostike: identifikačný kód prenášača neobdržaný. ako postupovať???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyskúšané odpojenie batérie a následné pripojenie , skontrolované všetky poistky v BSM, BSI, aj poistkovej skrinke.

žiadna zmena =( po vložení kľúčika do zapaľovania sa objavý kontrolka oranžový kľúčik nbia displayi sa rozviesti :

Engine Imobilizer Fault. diagnostikované chyba v BSI je identifikačný kód prenášača neobdržaný. je možné vymazať ale hneď sa tam objavý znova. ešte mi vyhadzuje chybu relátka žhavenia . ale teraz pozor. chyby motora nieje možné vymazávať. ani sa nedajú merať parametre. ako keby tam vôbec nebol počítač motora. ( pritom pri diagnostike chýb) chyby najde. len nieje možné robiť ostatné úkony =( čo teraz??? viete mi poradiť???:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som problém vyriešil :D (teda aspoň jeden) musel som absolvovať dosť dlhú cestu ale oplatilo sa. V peugeote mi vytlačili 4 miestny kód z môjho VIN. musel som sa však preukázať veľkým technickým a občianskym preukazom. následne som zaplatil 2,28 EUR. prišiel som domov odýchol som si zapol notebook. napojil auto. a hľa. už to ide =) načítal som znova všetky kľúče. a všetko už beží ako má. teda až na štartér =( ten netočí =(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...