Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vlhkost na koberecku - P405


Guest dtyrkas

Recommended Posts

Ja uz se z toho asi zcvoknu, vymenil jsem celej plastovej drzak posilovace brzd a pedalu, neb ten stary byl praskly a protikala tudy voda. Vsechno jsem utesnil silikonem a neproklouzne tam ani kapka.

Presto mam kolem te plastove operky pat, bliz k tunelu a sedacce, stale vlhko. Odklopim gumovej koberecek a nestacim se divit vlhkym flekum. Topenim to neni, ta vlhkost nema zadnou chut, proste voda, ale presne v miste kolem pruduchu topeni na tunylku.

Ze by koberecek byl jeste porad nasaty vodou, co se mi tam dostala pri vymene, ale to uz je 14 dni? Nemuze treba teci voda skrz sani a vetrak a kolem topeni temi pruduchy? A nebo - ale to bych nechtel - neni nekde kolem tunylku prorezla podlaha a vlhkost tam nekde vzlina? Co je pod kobereckem v tech mistech?

Poradte prosim !

Uz mi z toho fakt jebe ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný to sklo, ale osobně mě to taky teče a je to radiátor.

Oddělej tapecírunk u levé nohy spolujezdce (výfuk dole) + \"nadkryvač noh\" a měl bys být u větráku.

Vlevo od něho je radiátor, dost často to tam teče. Já to mám dočasně řešený zastrčením hadrou.

Může týct buď díra v radiátoru nebo díra v těsnění trubek... hledej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Dost často je to přes špatně nalepené čelní sklo. Ze spod to nejde. Ještě pokud máš klimu, tak to může být ucpany odtok kondenzátu.

Tomu sklu by to odpovidalo, tesne predtim, nez jsem auto koupil, bylo meneny, a staci aby v noci lehce zaprselo a rano je na koberci voda. Tohle auto je fakt zaklety s tou vodou. Diiik. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Je možný to sklo, ale osobně mě to taky teče a je to radiátor.

Oddělej tapecírunk u levé nohy spolujezdce (výfuk dole) + \"nadkryvač noh\" a měl bys být u větráku.

Vlevo od něho je radiátor, dost často to tam teče. Já to mám dočasně řešený zastrčením hadrou.

Může týct buď díra v radiátoru nebo díra v těsnění trubek... hledej ...

405tka to ma uplne jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Fusion

Je možný to sklo, ale osobně mě to taky teče a je to radiátor.

Oddělej tapecírunk u levé nohy spolujezdce (výfuk dole) + \"nadkryvač noh\" a měl bys být u větráku.

Vlevo od něho je radiátor, dost často to tam teče. Já to mám dočasně řešený zastrčením hadrou.

Může týct buď díra v radiátoru nebo díra v těsnění trubek... hledej ...

405tka to ma uplne jinak...

ja vim :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...