Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1.4 xsi špatně startuje, po přidání se dusí


Guči

Recommended Posts

Zdravím, včera jsem si krásně v poklidu vyjel do práce a po vyjetí z křižovatky mi z ničeho nic auto ztratilo výkon. Celou dobu jelo v pohodě, žádněj problém. Myslel jsem že mi dochází benzín tak jsem zajel na pumpu, natankoval za 500kč a pořád stejný. Po sešlápnutí plynu točí max. 4 tis s obtížema, pak se začne dusit ale nechcípla. Ráno jsem přišel k autu a strašně dlouho točilo než naběhlo a pak hned po přidání chcíplo.

Ještě podotknu, že po přidání to má zvuk jako když by mělo být ucpané sání.

Zjištění: Vyblikány závady 51 a 52 (zkoušel jsem hledat ale nikde jsem nenašel jejich popis)

Vyměněn palivový filtr, vzduchový filtr

Z druhého motoru jsem vzal lambdu, zelené čidlo z hlavy(teplota?), klapka i s krokáčem, zapalovací cívka, kabely a vyměněny svíčky.

Už jsem z toho celkem nešťastnej, no napadlo mě ještě čerpadlo. Dá se nějak otestovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

51 je lambda sonda

52 je pomer vzduchu a paliva mimo toleranci

rikas zapalovaci civka, svicky a kabely by mely byt OK, jo?

co vstrik, mozna je pricpanej?

zkus zkontrolovat tesneni mezi telesem skrtici klapky a sanim, tesneni musi vypadat, jako uplne vpravo na

obrazku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah, těsnění jsem tam nikdy neměl, ani na té puvodni nebylo :D

Vstřiky mám sice druhý, ale nemám na \" kloboučky \" oranžový na konci :/ takže to asi nevyzkouším.

Ještě koukam že jsem se přehmátl, místo závady 52 je 53

[upravil dne 11/4/13 07:59 od Guči]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 53 by melo byt rele palivoveho cerpadla, zkus teda vymenit takove dvojite rele, co bude schovane nejspis pod ridici jednotkou zespodu na tom plechovem drzaku, miva hnedou nebo cernou barvu a konektor s cervenou vysouvaci pojistkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...