Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alarm


jarda444

Recommended Posts

cidlo kapoty, vnutorne priestorove cidla, sirenu ktora je pod baterkou a samotnu jednotku alarmu ktora je pod pristrojovkou. ber si aj konektory, lebo tie v aute mat nebudes, pri montazi som ich musel pinovat, boli v baleni...

potom kablik medzi alarmom a bsi ku ktoremu je alarm pripojeny, to uvisis pri demontazia nezabudni na tlacitko alarmu to je cely blok tych troch tlacitiek pod panelom klimatizacie.

no a nakoniec to budes musiet s dia aktivovat aby auto vedelo ze ma alarm a aby s tym alarmom komunikovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu by to v dnešní době bylo? Ano uznávám že v některých případech může být zajímavý bonus při pojištění proti kráceži. V mém případě to bylo necelých 200,- ročně. Ale věcný smysl (jako ochrana auta) to ma asi stejný jako blikající led za 12,- Alarm jsem vždy nechával domontovávat, ale to bylo naposledy pře 10ti lety. Zámek řadící páky považuju za smysluplnější, ale ani to se mi finančeně nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu by to v dnešní době bylo? Už třeba pro ten můj osobní pocit, že v tom autě něco je. Pak třeba taky proto, že to může odradit nějakýho dementního feťáka, kterých se tady potulují mraky od toho, aby ti jen tak ze zvědavosti vymlask sklo a podíval se, co máš v přihrádce. Auto mi stojí zaparkované na ulici a každý ráno, když k němu jdu, čekám, co najdu, co se stalo. Tím si to nechci přivolávat, jen se na to připravuju, co se může stát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...