Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilátor topení


Guest misina25

Recommended Posts

Guest misina25

Ahoj všem potřeboval bych radu. Po spuštění ventilátoru v něm začne jakoby ševelit je to dost otravný zvuk:grr. Tak kdyby někdo věděl písněte díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest misina25

Já chápu že ventilátor jde slyšet, ale tohle je takový nepřirozený zvuk jako ložisko když není namazané nebo tak něco.A hlavně to nedělá furt, chvíli to ševelí pak to přestane a pak zase znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ti tu píše bajza206 SW jsou dva ventilátorky za RT3(radio s navigací) pokud ho máš tak slouží ke chlazeni RT3, vypadají standartně jako v pc. Tam by stačilo kápnout pod nálepku do kluzného ložiska olej a bude zase klid, pokud nemáš RT3 tak musíš vyndat celou přístrojovou desku pak už jen odpojíš konektor pootočíš s ventilátorem a vysuneš z těla klimatizační jednotky. Sundání přístrojovky najdeš ve vlákně praských klapek (nefunkční topení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám stejný problém :(, taky mi to dělá při zapnutí ventilace divný a otravný zvuk ze středu nad rádiem, takové syčení jak kdyby z prasklé hadice, či nečistoty, nevím, máte někdo zkušenost? Děkuji předem:papa

[upravil dne 16/4/13 17:49 od treassure]

[upravil dne 16/4/13 18:20 od treassure]

[upravil dne 16/4/13 18:21 od treassure]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám stejný problém :(, taky mi to dělá při zapnutí ventilace divný a otravný zvuk ze středu nad rádiem, takové syčení jak kdyby z prasklé hadice, či nečistoty, nevím, máte někdo zkušenost? Děkuji předem:papa

[upravil dne 16/4/13 17:49 od treassure]

[upravil dne 16/4/13 18:20 od treassure]

[upravil dne 16/4/13 18:21 od treassure]

Tvůj problém bude nejspíš málo náplně v klimatizaci, nech si zkontrolovat stav naplnění.

[upravil dne 17/4/13 07:36 od bart.lbc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, děkuji situace se má tak že mi přijde že klimatizaci dost trvá než se rozjede a chladí, ale jo je to asi malou náplní protože když jsem klimatizaci vypnul a jel jen ventilátor tak zvuk zmizel jinak jsem zkoušel i trubky, jedna teplá, druhá studená, chladič klimatizace jsem měnil cca 2 roky, pravda je že jsem 2 roky s klimatizací nikde nebyl jen jsem si ji čistil, je možné že by to za 2 roky někde lehce uteklo a tím pádem nechladilo jak má :myslim? Děkuji za názory :papa

[upravil dne 17/4/13 13:01 od treassure]

[upravil dne 17/4/13 18:02 od treassure]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný, mě taky celé léto držela dokonce jěště nedávno jsem koukal nějak v zimě jsem tam měl 7. barů a teď ta potvora frnkla a je tam 1 bar což je nic. Dávám to za vinu velký zimě přechod hadice - hliník, hliník se smrskne guma ztvrdne vznikne možnost úniku. Moje teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...