Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 Pisklavi zvuk s motora


bikso

Recommended Posts

Dobry den uz asi mesiac mi ide pisklavi zvuk z motora z bocnej strany tej opacnej nez kde su remene taky zvuk jak keby nejaky kov vrzgal nieco co sa toci alebo tak ked pridam tak to pocut uz nieje moc je to 1.4 benzin no ja osobne mam 2 moznosti este som nemenil olej a je dost mozne ze uz jazdim par tisic km potom co som ho mal menit druha moznost nieco sa pokazilo ked mi odpadla siska mal som tam amatersky namontovanu sisku ekd raz otvorim kapotu a bola odpadnuta ani nvm kolko km som nabehal ale asi nevela take 2 az 3 dni po bratislave len ale ajtak bolo to bez filtra mozno sa nieco stalo budem auto predavat tak mi mozete poradit co stym ci staci vimenit olej je ho tam dokonca trosku menej nieje doplna ale tak dopolky na tej stupnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznám nikoho, kdo má věštšící kouli, takže ti zbyde leda zajít k nějakému člověkovi, co se v autech vyzná aby zvuk objasnil. Cítím, že nebudeš moc technický typ, když neměníš olej,zřejmě nesleduješ ani hladinu a vůbec tě netíží odpadnutý filtr:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě píská tamten napínák nebo co to je na alternátoru, hlavně teda po nastartování než se zahřeje, no je to dost otravný, ale co nadělám nic! Třeba to bude i Váš případ, na opačné straně totiž nemá co pískat, tam máte jen převodovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě píská tamten napínák nebo co to je na alternátoru, hlavně teda po nastartování než se zahřeje, no je to dost otravný, ale co nadělám nic! Třeba to bude i Váš případ, na opačné straně totiž nemá co pískat, tam máte jen převodovku.

Anoo ja som vymenil napinak a prestalo to. Staci zhodit klinovy remen a nastartovat a potom sa uvidi ci je to napinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasny, do motoru nalital pisek a ted se to pridira (a ta prejeta lhuta vymeny tomu taky pomuze), no ale konecne mas sportovni zvuk, jako jsi chtel tady

s timhle pristupem bych radil auto hodit ze skaly, klicky hodit do kanalu a chodit pesky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...