Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Barvení třmenů


Aleki

Recommended Posts

Ahojte lidi, tak pomalu ale jistě to vypadá na jaro...o víkend asi přehodim kola a pujdou tam konečně elektrony cosmo...ale věc na kterou se chci zeptat nebo spíš možná rozpoutat tvrdou debatu...barvíte po zimě brzdové třmeny? a jestli jo tak čím a kdo chce tak at se pochlubí fotkou :)...ja plánuju třmeny hodit na lesklou červenou od hammerite...a na to buď šedou a nebo černou znak peugeotu jako je na peugeot club...jak to půjde hodim sem fotku taky :)...Doufám že se admini nebudou zlobit, ale celkem by mě zajímalo kdo na to má jakej názor a co kdo doporučí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Jirka12

......dřív jsem dával hammerite,ale po referencích od kámoše jsem dal včera černou lesklou foliatec- dvousložková barva na třmeny.. kámoš na to prý nemusel 4 roky sáhnout a pořád to bylo jako nové, krom běžného mytí,tak jsem zvědav... zatím to vypadá moc pěkně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ne, ale cena se mi zdá nesmyslná. Moc ale nevěřím, že vydrží víc než Alkyton nebo Hammerite, klíčem není totiž ani tak typ barvy, ale hlavně to jak se připraví povrch. Teď jsem přehazoval kola na Pandě - třmeny natřené před 4-mi lety a stačilo je umýt od prachu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...