Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pneu - prosím radu


zanulinek

Recommended Posts

Chci se zeptat mám jednu poškozenou pneu, na boku pneu nám ji někde asi cca max. 0,5mm vyříznul a nebo se na něco ostrého muselo najet je to dlouhé cca 5-7cm a široké cca 1cm, chci se zeptat, zda se na té pneu dá jezdit a nebo ne. Vloni jsme na ni dojezdili cca 2měs. než se pneu vyměnila za zimní a pneuservisák mě řekl, že když nedělá bublinu, tak v tom problém není, ale raději se ptám. Jestli se dá a nebo raději to neriskovat, popř. zda se dá třeba nějak ta rýha zapravit..... děkuji :-):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám právěže u tchána v garáži, tak ted nemohu vyfotit

nic neprosvítá, jedná se o max 5mm, možná je to i cca 3mm, ted už přesně nevím, ale víc jak 5mm, to fakt není. Já už je mám jen letos na dojetí, ale jednu sehnat nemůžu tak bych musela vzít nějaké jiné dvě. Potřebuji aspoň zadní pneu přezout a tak bych musela na dvakrát.

[upravil dne 10/4/13 07:43 od zanulinek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO právě z toho mám strach, hlavně přes dálnici se jezdí dost často. Takže jsem ted našla dvě pneu za 400kč od chlápka co prodal auto se vzorkem cca 4mm, což tak nějak mám i ty dvě pneu co budu dávat na auto a cena je to pěkná a na to dojetí to stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...