Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Česká kancelář pojistitelů-Verbež největší


Charlie 1

Recommended Posts

Ministerstvo dopravy v podstatě přiznalo, že chyba je na jejich straně:

http://www.novinky.cz/finance/333334-vymahaci-stvanice-na-tisice-ridicu-by-mela-letos-skoncit.html

Ministerstvo dopravy připustilo, že mezi loňským dubnem a prosincem nebyla kvůli chybě na straně registru do ČKP předávána aktualizovaná data, což zvýšilo počet případů nesprávně oslovených vlastníků vozidel.

„Pokud se i na konci roku stále porovnávala data od pojišťoven s dubnovými daty z CRV, tak už byla chyba poměrně velká. Toto se týkalo i těch případů, o nichž Právo informovalo v prosinci a lednu,“ konstatoval Povr.

Podle něho Centrální registr vozidel nevědomky ČKP poskytoval neaktuální data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ona čkp nechce moc platit případy ,když tě zboří auto bez povinnýho...nebo krátí pojistné.....

znám osobně případ,kdy za 1 auto za stejný období na 1 auto vybrali 2 poplatky za nepokištění,jednou od byv.majitele podruhý od nového....to podle mě není košer....

oba aby neměli problémy radši zaplatili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ona čkp nechce moc platit případy ,když tě zboří auto bez povinnýho...nebo krátí pojistné....

To mas osobni zkusenost nebo chces bejt jen za chytryho? Tatovi pred rokem zaplatili opravu auta i pujceni nahradniho. Konkretne to likvidovala za ne kooperativa a pak ze to budou vymahat na vinikovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Medvědem. Za většinu průserů si můžeme sami svojí leností. Pokud Vím, že se teď pojištění aut hlídá, jdou po tom jak slepice po flusu, všude se to na mě valí, tak si to ohlídám i já. Já se taky poučil, auto prodal, neodhlásil, napsal plnou moc a po půl roce se divil, že mám platit CKP prachy. Naštěstí jsem to vyřešil se současným majitelem, jinak bych to taky cáloval. Neříkám, že se chyba nestane, ale pokud na ni kdokoliv poukázal, tak se mu omluvili a pokutu stáhli.

Těším se, až se tady budou řešit exekuce, taky to bude samej nevinnej :-D a ty zlý homecredity, chtěj něco na co nemaj skoro ani nárok, možná že na stránce 355 tý smlouvy co jsem podepsal a nečet něco bylo, ale hlavně že mi půjčili to kilíčko na dovolenou, aby se soused moh posrat závistí a já to asi 14x nezaplatil, ale jako fakt jsem chtěl, pak mi asi 10x psali, na to jim sere bílej tesák, a teď mam obestavěnej účet a čumim jak puk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper: mas pravdu, ja jsem se treba provinila tim, ze jsem si koupila auto. Diky tomu uz se taham s CKP skoro dva roky, exekuci taky vyhrozovali, a to mam vsechno v poradku. Zadnej vrak na zahrade, zadny jezdeni bez pojistenyho auta, zadna neodhlasena plechovka. A ted babo rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...