Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukostření okruhů...


Huhlanek

Recommended Posts

Zdravím všechny, prosím o radu. Již nějakej týden mi nejdou výstražné blinkry a vyhřívání zadního skla. Občas mi s tim koresponduje i zadní stropní světýklo. Nevím čím to je, ale někdo mi říkal, že je asi špatná kostra. Nevíte teda kde je tento okruh ukostřen?

Díky za radu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No to nevypadá na ukostření, ale spíš na konektor kolem pojistkového bloku nebo špatný dotyk na pojistce. Nejspíš jde o pojistku F10 (15A), doporučuji ji vyměnit a před tím ji postříkat nožičky kontaktolem (i zásuvku) potom bych vytahal všechny konektory z pojistkového bloku a také je ošetřil kontaktolem takhle bych potom prošel všechny dostupné konektory a pojistky pod palubkou i u motoru (hlavně ty vedle vzduchovýho filtru). Tyto problémy jsou u starších aut normální a jakmile to začne jednou zlobit bute se to muset nakonec projít všechno. :roll

Ps. Nejhorší jsou uzemňovací bloky pod předním nárazníkem (mohou způsobit i nefunkčnost větráků a světel) :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...