Jump to content

Skype 6 prodleva před spuštěním - Vyřešeno

Radek Hurvajz
 Share

Recommended Posts

Chci se zeptat jestli se někdo setkal s něčím podobným nebo jestli mam problem jen já. Od aktualizace Skype na verzi 6 se mi spouští tak 1 minutu po odkliknutí zastupce, je tam prodleva, stejně se chová i po startu PC

Prostě po spuštění se minutu nic neděje a potom teprve najede program

Nevi někdo proč? Co to zase v Mrkwosoftu vymysleli, nebo co?

Verze 5 toto nedělá, naběhne ihned:myslim

Jo system, WIN 7 32bit

[upravil dne 9/4/13 22:16 od Radek Hurvajz]

Marcel: ode mě neodejde z PC nic o čem bych nevěděl, takže leda by to posilal do nějaký černý díry, protože tu ve Firewallu nemám a tak ji nemužu bloknout :D:D:D

No opět jsem se vratil k verzi 5.10 a kácím na ně, zatím

[upravil dne 9/4/13 18:21 od Radek Hurvajz]

Ahoj Radku. Mě tohle dělala i v. 5 a příčina byla USB Bluetooth klíčence, kterou používám pro komunikaci se starším mobilem. Nějak jsem si to neuvědomil a při instalaci (upgradu) SKYPE jsem jí nechal v PC. SKYPE to vzal jako další zařízení a následně se po ní sháněl. No a v případě, že klíčenka nebyla dostupná, tak to zkoušel asi tu minutu než ho to přestalo bavit a zařízení označil jako nedostupné.

Řekl bychy, že tohle bude obdobný případ. Otázka je CO nemůže při spuštění najít. Podívej se do událostí, případně (pokud jsi ho nezakázal) tak do lgu v adresáři SKYPE.

Tak díky všem za snahu, problem se mi podařilo vyřešit totalní odinstalací skype s vyčištěním registrů a smazáním vlastního profilu, protože s profilem z verze 5 to stejně nefungovalo, ale už je to OK nastaveno a vše jede jak má, teda aspoň doufám.;)