Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za rok skončí podpora XP, jaký systém pořídit?


MilanF1

Recommended Posts

Na novinkách čtu, že přesně za rok končí podpora systému XP. Ptám se zkušenějších - protože já v IT zakrněl tak před 5 lety - jakým systémem XP nahradit, co je nejpovedenější?

Jenom podotýkám, že mám 1 PC a notebook s Intel Atom, tudíž nesmí být problém to něm rozchodit.

Nebo snad má smysl pokračovat na systému, který nebude mít aktualizace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych XP okamžitě nahradil W7, nečekal bych ani na jejich konec. A momentálně sobě všude instaluji W8. Po zrušení Metra nemají chybu.

ohledně METRA slyšel jsi o tom ?

http://www.zive.cz/clanky/fotosmrst-windows-blue-prinese-vypilovane-metro/sc-3-a-168158/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih potřebuje lepší výkon.;) Mám EEE1000H, tedy HDD80 GB, 2GB RAM a taky si nestěžuji. HD video to nepřehraje, ale to nepotřebuji. Díky zkušenosti na EEE jsem si koupil i stolní s Atomem a zobrazuje mi na monitoru Full HD rozlišení a jsem spokojený uživatel. Mám v tom 3xHDD :D

Jak to tak vypadá, vůbec to nebudu řešit, pojedu asi pořád na XP, nic mi v nich nechybí a co potřebuji, to vím kde najdu, za těch 9 let, co ho používám, to člověk už zná nazpamět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...