Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50km/h podle soudu neurčují jen značky, ale i zastavěnost území


Goldinka

Recommended Posts

Oddie, něco takového jsem měl na mysli ve svém příspěvku. Napsal jsi to moc hezky :super

myslím, že v tvém prvním přispěvku bylo všechno--používat rozum, nic víc :)

to soudní rozhodnutí je reakcí na debila, co se chtěl hájit tím, že tam nebyla značka..., takže když ji jiný debil třeba úmyslně odstraní, tak může jezdit tak rychle jak chce...:roll

[upravil dne 9/4/13 11:21 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To soudni rozhodnuti je verejne, vcetne oduvodneni - dotycneho nestaveli u prvniho baraku v Decine, ale po prujezdu mestem na druhem konci Decina. Jenze ono je pohodlnejsi nadavat nad bulvarnim titulkem, nez si cokoliv zjistit :D

A soucasti rozhodnuti, byt nad ramec stiznosti je i poznamka o tom, ze pokud takto nebude oznacena obec v lesich o par chalupach, zrejme by dana argumentace prosla.

Plne zneni visi na strankach Nejvyssiho spravniho soudu a je vsem k dispozici. Je to dokonce na hlavni strance, ani neni treba se nekam proklikavat ;)

[upravil dne 9.4.13 11:32 od Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné počtení, za mě pokud budu v zastavěné oblasti, kde se mi bude zdát, že bych měl ject pomaleji pojedu pomaleji. Kolikrát sem se setkal s předjížděním v těchhle úsecích a klepáních na čelo, avšak ke konci obce ať už je zastavěná nebo ne přidávám. Vždy záleží na situaci a plynulosti provozu... A co se týče překročení před značkou tak mi bylo řečeno: Přestupek je definován 3-mi \"stavy\" 1. Řidič si musí být přestupku vědom 2. Přestupek to je v tom případě, že se jedná o výslovně zakázanou věc 3. Přestupek je to tehdy pokud je způsobeno ohrožení na zdraví či na majetku... Nechci tu dělat chytrýho, ale co vím tak plno lidí se tímto ohradilo a uspěly... Netvrdím, že to co říkám je na 1000000% pravda, ale z důvěryhodného zdroje jsem tohle slyšel a když jsem se jednou našich strážníku zeptal jak je definovanej přestupek... Pak mě poslaly ať jedu a to mě stavěly na přehledném úseku kde jsem překročil rychlost o 2 km/h z mého pohledu 2km/h nic nejsou (nejsem si vědom spáchání jakého koliv protiprávního jednání, nebyl nikdo ohrožen ani na majetku a zdraví a co se toho vysloveného zákazu týče to si nejsem vůbec jistej) něco jiného by bylo třebas o 20 km/h to už by neprošlo... Nechci se vůbec hádat, jen se podělit o svou zkušenost jakou mám a jakou radu jsem dostal od příšlušného orgánu, který se tímto zabývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...