Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoooooooc..... 405 1,9 SRI


Bustr

Recommended Posts

Ahojda všichni.

Mám ted docela problem s motorem, mam 1,9 SRI. Nastartuju v pohodě a vše je OK, po chvilce co se motor ohřeje začne problikavat mazaní a motor začne škubat, nejde do otaček a po nějaký době chcípne. Při dalšim pokusu o nastartovani je i baterka hotová že s motorem neotočí.

Nemá někdo podobny zkušenosti že by poradil?

Dík za každou radu. Milan :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bustr

Ahojda všichni.

Mám ted docela problem s motorem, mam 1,9 SRI. Nastartuju v pohodě a vše je OK, po chvilce co se motor ohřeje začne problikavat mazaní a motor začne škubat, nejde do otaček a po nějaký době chcípne. Při dalšim pokusu o nastartovani je i baterka hotová že s motorem neotočí.

Nemá někdo podobny zkušenosti že by poradil?

Dík za každou radu. Milan :papa

No bejt tebou moc bych to startovat už nezkoušel jestli bliká mazání a motor škube, baterka neni hotová ale spíš přidřenej motor, zkus zkontrolovat stav oleje, jestli neuniká a pak už jen olejový čerpadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi už stalo, teda něco podobnyho, byl to problem s elektrikou, odešli uhliky v altíku.

nesvíti uplně,ale jen tak napůl mžoura, kdyby to nemazalo, tak by to svítilo naplno... Olej je na horní, měrce a filtr je taky dobrej. Dva měsíce to auto stalo, pak sem s nim najel 150kilasků bez zavad a druhej den sem vyjel a po chvilce tohle.... a už to trvaaa :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...