Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1,9TD nestartuje


Bengalll23

Recommended Posts

Čaute chlapi, mám problém s pežotkou, nechce štartovať. Auto musím na 3-ke roztiahnuť a potom buď štartuje 3-4 dni bez problému na brnk alebo prídem a pri štartovaní akoby chce chytit ale potom skončí a už len točím a točím a nič...

Menil som všetky palivové hadičky, pumpičku a čistil sitko v nádrži, vymenil palivový filter, podoťahoval všetky spoje hadičiek...

Som už s toho auta nešťastný, myslím si že sa asi zavzdušňuje alebo čo, ale neviem kde by mohol byť problém,

Prosím poradťe :(

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde a co je stop ventil???:)

Som tu nový...

Ak myslíš cievku čo je na 24 klúč, tá sa tiež menila no žiadna zmena, asi mesiac dozadu keď sa začala prejavovať táto závada, pomohlo keď som sa bez spojky len cez starter pohol dopredu alebo dozadu potom už nejak nastartovalo ale teraz to už nejde natočiť vôbec....

[upravil dne 8/4/13 11:52 od Bengalll23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

môžu to robiť tie hadičky medzi tryskami??? Mne sa zdá že mi pri tych tryskach trochu slzí nafta...

Dnes mi auto nastartovalo ale musel som dlho dlho točiť....

Keď už auto naštartujem, potom štartuje uplne v pohode, no keď jeden deň postojí je to 50:50 buď naštartuje na brnk alebo len točííííí a točíííí

Imobilizer nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha a nemôže to robiť cievka na čerpadle síce som ju menil asi pred 3 mesiacmi ale to preto že mi pri vypnutí klúčika motor stále išiel nechcel skapať, veď keby padala nafta padá stále ale toto je náhodná porucha.To auto si robí čo chce:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...