Jump to content

obchodne technicky zastupce - VZT, pracovni doba??

Scratch
 Share

Recommended Posts

ahoj, jen se chci zeptat, polaci mi naplanovali cyklus 10 pracovnich dni takto....

prvni tyden 5 dni a druhy tyden 4 dny v aute, zbyvajici den je oznacen DR (day rest???? alias volny den????)

no a ted casy a trasy, nebudu to vypisovat, ale v podstate to vychazi na cca 8-10 hodin denne na ceste a to nepocitam dopravu na zacatek trasy, coz je treba v mem pripade prazaka = jihlava, opava, bratislava, kolin, brno, marianske lazne.... jako chapu, ze se da cokoli, ale abych mel trasu na 9 hodin (kazdy meeting 30 minut - coz 15 minut staci, ale jestli to budou resit, tak nevim....) plus doprava treba v pripade opavy a konce ve zLINE VYCHAZI NA NEJAKYCH 17 HODIN, je toto normalni pro obchodnika???? resp ne takoveho, ktery musi sehnat zakazniky, ale jet za nima, pokecat, udrzovat vztajy a nejlepe zvysovat prodej???

Jinak cesťák na ŽL si většinou určuje pracovní program sám. Je odměňován % z realizovaných obchodů a tak je i v jeho zájmu si schůzek sjednat co nejvíc (ale sjednávají se většinou přes Bellův aparát se snahou sjednat si jich maximum v jedné lokaci). Tzn. že to může vypadat tak, že první den/týden sedíš na telefonu a mluvíš a mluvíš a teprve následně někam jedeš a jednáš. Co budeš dělat, až na 80% firem, kam Tě pšonci ženou nebude zodpovědná osoba?

medved: ne, tohle je vyslovene jezdit po jiz zavedenych pobockach, mam i v planu jiz se sejit s par lidmi z oboru co znam a navysit zakazniky, ale na to proste neni cas, prazska trasa plus kladno mi zabere cca 8 hodin, s odjezdem a dojezdem jsem na 10 hodinach, plus resit objednavky, a dalsi veci pres system ale nedokazu si predstavit prijet a po 17 hodinach v aute resit nabidky.....

Marcel: dam vam vedet, ale casu evidentne nebude nazbyt....

i jsem uvazoval, ze udelam kuryra klubu a budu vozit lidem veci, ale vidim, ze to nebude uplne mozne, ac se budu vyskytovat v celych cechach a v casti slovenska..... ale ono to asi nepujde...... minimalne to bude tak, ze dovoz veci na moji trasu a stejne tak vyzvednuti.....

PROTO SE VEREJNE VZDAVAM KANDIDATKY DO VOLEB, AC JSEM CHTEL, ALE NYNI TO NEMA SMYSL..............

DEKUJI ZA POCHOPENI......

jen dovetek..........dnes kolem poledne odjizdim do polska na skoleni v anj a vracim se v pate asi ve dve rano....a v patek mam polakum poslat svuj navrh tras..... je to husty, ale nemuzu nic delat, jedine to poresit s sefem, ktery jim stejne uhne.....

ty trasy nejsou spatny, ale bud stravim 3 noci mimo dum (coz neni uplne zadouci) nebo najedu mraky km a doma taky nebudu....

oddie: muj otec jezdil driv s kamionemm takze jsem jezdil s nim a km se nebojim, ale rad necham adu ridit na chalupu, ale ve fabii, kterou asi dostanu to bude vopruz.... mam uz nejaky data.....

vychazi to na 550 km a 12h za den a to nei porad zapocitan cas na reseni poptavek do 24hodin, a dalsi veci.....

co kdyz musim k lekari??? to je uplne v pici... ale to se da pry poresit, ale den v hajzlu.....

to vse za 18 hrubeho a 4% z prodeje............... lepsi nez nic, ale sere me to, kor kdyz jsem driv vydelaval opravdu hodne.....

hold manazer z ABL nema dnes na ruzich ustlano.....

drozku jsem delal u jedne malo zname firmy, a nabizel jsem ji na zimnim klouzani, convoy, jako pres kamose dobry, ale porad mi dluzi asi 800 za tri noci jezdeni..... a uz je asi neuvidim. Takze na tyhle a podobny kurvy seru, ona drozkarina rozhodne neni to, co si vetsina lidi mysli, vcetne me....

ja si taky myslel, ze najdu praci s titulem z VS a velkou praxi v obchodu, sprave nemovitosti, facility managementu, property managementu, s vizitkou technickeho reditele CPI a s nejakou anj levou zadni, ale ono hovno... bud jsem overqualified, nebo na to dle nich nemam. Kurva me nevzali na pohovor ani na spravce nemovitosti do IMPACT CORTI, a tam berou uplny kreteny.....

ChouLu: volcano a defender, cili teplo, coz v kvetnu je v prdeli......

firma vts group, kdo se chce mrknout....

No pokud se Vám v nové práci nelíbí, stačí říct. Na jedno volné místo v průměru nyní čeká asi 10 lidí. Ti Vás rádi vystřídají a za 18 tisíc hrubého ruce utrhají.

Aneb jak říkal můj (dnes již bývalý a značně arogantní šéf):

\"Hele, když se ti tu nelíbí, tak klidně jdi, seženu si někoho jinýho\"

No tak jsem šel a velmi rád. ;)

dneska obchodak = cesta do pekel. Nevim o jake zbozi, sluzby jde. Ale pokud jeste k tomu delat objednavky tak to znamena nonstop na mobilu. Zastavit kdykoli nekdo zavola a pul hodky psat obednavku... Kazdopadne s tou praci je to dneska totalne v pr...

Guest Lubk0

Keď správne dedukujem, tvoji \"zákazníci\" budú maloobchodné a veľkoobchodné predajne ktoré od Vás už aktuálne tovar odoberajú ?