Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Odstranění spárování v mobilu


Ivouš

Recommended Posts

čau u telefonu nokia 6220 clasik nejdou odstranit staré nepotřebné 2 mobily pro Bloetooth.

V sekci Bluetooth - spárované přístroje (je vše ok tam se ty už staré nepoužívané mobily neukazují).

ale když potom ještě dám volby- Nový spárovaný přístroj a dám -zvolit - tak tam se mi ty nepoužívané spárované mobily ukazují stále a nijak je nejdou odstanit.

jedná se mi o to aby tam ty nepotřebný mobily nezavazely.Nedá se to někde v paměti mobilu odstanit?zatím jsem na nic nenarazil.

A když odesílám třeba fotku třeba do pc tak mi tam vyskočí taky ty nepotřebný mobily abych si vybral kam to odeslat.

doufám že jste to pochopily s čím mám problém. díky čauvec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct. 6220 jsem nikdy v ruce neměl. Ale jak znám nokie, viděl bych to na nějakýho \"šotka\" :D

Já bych začal vypnutím mobilu - vyndáním baterky na dost dlouho, aby zapomněl... Pak bych mrknul, jak je na tom telefon s FW, zda je v něm aktuální verze a pokud ne, tak bych jí tam dal. Následně bych zkusil štěstí v hledání na internetu. No a když by nepomohlo ani to, tak bych dal nějaký tovární nastavení :aut

Pořadí je na tvém uvážení :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...