Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vite o internetovych profilech svych deti?


švejk

Recommended Posts

Mě si tuhle někdo přidal na skype.. tak píšu.. my se známe? Ne neznáme.. její gramatika byla docela zajímavá a po chvíli co jsem nereagoval mi napíše že jí je 7!! :o Tak šla do ignoru :roll Tohle nechápu.. rodiče ji v 7mi letech nechají si psát s kýmkoliv a kdekoliv... a pak to taky tak dopadá... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na rodičích, jak si to dítě vychovají.

Kolik dětí jsi vychoval, že tohle můžeš se 100% jistotou tvrdit?

Je spousta rodičů, kteří jsou schopní na PC přijmout/odeslat emila, přečíst si pár témat na netu (sem tam třeba i něco vyhledat), ale něco jako FB profil nebo chat nebo .... jánevímjakákokotinaještě jsou jim zcela vzdálené (stejně jaklo třeba drogy). No a protože je dnes jaksi prvořadé uživit rodinu - což znamená být v práci většinou déle než kdysi normálních 8 hodin denně - na sebevzdělávání v oblastech, které mi nic neříkají a zřejmě ani nic nepřinesou, už jaksi nezbývá ani chuť, ani čas. Můžu prckovi horem dolem vysvětlovat moje priority (zatím se to ŤUK, ŤUK, ŤUK snad celkem daří), ale vše bude záviset i na tom, jaká parta bude ve škole ta, kterou on přijme za svou.

Rodiče mně nějak vychovali (samo jsem přesvědčenej, že dobře - nicméně zejména v období puberty bych mluvil určitě jinak), ale tvrdit 100%ně, že za to, jestli dítě má nebo nemá někde profil a co tam všechno kváká může jen a pouze rodič mi přijde jako poněkud zjednodušující pohled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

ano vím jen mne udivuje že dotyčný co zakládal téma děti nemá.Bohužel o dceři vím dost a synovi taky ,ale ten mi už starosti nedělá je jaksi .......

[upravil dne 6/4/13 18:02 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

ono generace já či medvěd byla vychovávána jinak než ta dnešní ,dříve nebyl net mobil a TV byla tak 3-5 programů ,nehledě nebyl rozdíl mezi dětmi jako nyní on je dělník a ten Pán podnikatel :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo - rozdíly byly, jsou a budou. Já třeba nikdy nebyl ani syn řezníka, ani zelináře, ani veksláka - ale přiznávám, že vzhledem k profesi a častému cestování táty do zahraničí jsme se jako rodina měli líp než 80% mých spolužáků.

Dneska je pro spoustu lidí výraz podnikatel výrazem čehosi prohnilého - bohužel si většina takových vůbec neuvědomuje, že bez těch podnikatelů by se mohli akorát tak pást.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC mám v obýváku a nemůžu tvrdit ,, vím všechno co tam dcera dělá\" , dnešní doba je hold už taková, děcka se musí předvádět i když někdy je to na napřesdrš.. . člověk by je musel ,,zabít\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím,že je to o přístupu rodičů ke svému dítěti a nadruhou stranu o zodpovědnosti dítěte , který jí asi např v 8 letech moc nemá.Ale pokud vemu sebe,kdy můj otec podniká a opravdu byl od rána do večera většinou pryč a já byl doma sám na kompu tak mne nic takového nenapadlo.I když je pravda hry jsem potají i se zákazem hrál,ale něco takového co bylo zde v klipu už je moc ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd, sice dobrej názor, ale...

Podle mě když si někdo pořizuje počítač s internetem tak by se měl obeznámit s jistými nebezpečími které z toho plynou, a pak by se měl naučit to tak nějak ovládat, taky si nekoupíš auto a nevrhneš se hned do ulic do protisměru, nejdřív se seznámíš s pravidly, uděláš řidičák, atd...........

Dneska je holt moda mit počítač, nekdo ho má opravdu jen proto aby měl to co mají ostatní, přijdu do styku s lidma který chtějí aby se po zapnutí počitače zobrazila určitá stránka, např libimseti.cz a nikam jinak nechodí protože to ani neumí, nevědí ani na co je ta placička na notebooku, mají myš, a takový by pokud mají děti k počitači doma snad ani pouštět neměli, to je jako by je pustili na kole na dálnici, jen otázka času než se něco stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že pro Kubíka budu chtít samostatnej počítač, ale stejně rodič může doma zabezpečit co a jak chce, stejně se mu potom to dítě staví za nějakým kamarádem kde si na počítaču budou moct dělat co chcou. Je hol doba počítačů a musíme se s tím naučit žít, a snažit se tomu rozumět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...