Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vite o internetovych profilech svych deti?


švejk

Recommended Posts

Radku - ať si to budeme chtít přiznat nebo ne, naše děti technice stejně budou rozumět víc než my. Je to prostě realita a my potomkům můžeme maximálně naznačit, jakým směrem by se měli v životě dát. Jestli to budou akceptovat nebo ne už je jen těžko ovlivnitelná souhra mnoha faktorů.

Tvůj příměr s řidičákem není vyloženě špatný, ale ... auto se naučím ovládat a krom neustále houstnoucího provozu mně v podstatě žádné zásadní překvápko nečeká (stále budu muset na červenou stát, dávat přednost, blikat při odbočování ...) Zatímco takový PC a všudypřítomní hackeři schopní vyrazit jakékoli dveře, které podle nich nejsou dostatečně zamčené a ještě se s tím více méně veřejně chlubit, to je úplně jiný oříšek. Podle Tebe v podstatě - máš PC, tak jsi povinen se neustále zdokonalovat a přijmout PC nikoli jako sluhu, ale jako modlu, pátrat po veškerých novinkách a stát se jeho otrokem. Sorry, ale to ho radši hodím z okna - ale jak píše Šalda, prcek pak půjde ke kámošovi a bude řádit tam (bude-li chtít) a já s tím stejně nic nenadělám. Nezbývá než věřit, že naše \"naznačování cesty\" padne aspoň částečně do rozumné brázdy a prcek se dík PC nedostane do žádnýho prů*eru - jinak mně to sice může mrzet, ale necítím se, že bych s tím mohl cokoli víc dělat (dtto platí pro drogy a podobný svinstva, který jsou i tady podle některých \"úplně normální\").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle trendu blbek z Facebooku a jejich kachnich ksichtu pripadne blbek z YouTube a takovychto videi se bohuzel vyhnout neda. To by to clovek musel rezat a rezat a rezat. Zakaz nic nevyresi, cestu si vzdycky najdou.

Navic to komplikuje dostupnost mobilu s fotakem a kamerou pripadne notebooku s kamerou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved :

ANO, jsi povinen sledovat trendy, aktualizovat antivirove programy a firewally - ve vlastnim zajmu.

NE, opravdu nemusis brat pocitac jako modlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video jsem viděl, ale nechápu co se tady řeší a ani proč :myslim

v co se to rozvine nevim :) ale me osobne puvodne zajimalo, jakym zpusobem rodice (ne)resi chovani svych deti (nejen) na internetu. Precejenom mi neprijde prilis normalni, aby 10ti lety holky delaly \"instruktazni videa\", s tituly jako napr. \"jak balit kluky\", \"napiste co mam udelat a ja to udelam\", \"zeptejte se me na vse a ja vam na vse odpovim\" a na zaver jeste davaly vsechno naprosto verejne na internet, aby to k tomu mel pristup v podstate cely svet :)

Na jednu stranu by jeden mohl ocenit snahu o nejake \"zviditelneni se\", odliseni od ostatnich a snahu chovat se jako dospely. Na druhou stranu ale jde precijen o potencionalne nebezpecne chovani, ktere navic jde proti prirode. Jakakoliv snaha v tak rannem detstvi o jeho preskoceni rovnou do dospeleho zivota mi prijde jako hodne spatny napad.

Abych to nejak shrnul :D chtel jsem jenom vedet, jestli je rodicum jedno, jak se jejich deti chovaji (at uz na internetu, nebo kdekoliv jinde), je jim to jedno a nebo jestli proste jenom nevi, jak na to :) Ja sam osobne o tom vim kulovy, deti nemam a na jejich porizovani mam jeste mrte casu.

Medved: pokud o tom budou vsichni premyslet jako ty a tedy, ze pokud ty udelas nejaka opatreni, je to zbytecne, protoze nekdo jiny je neudela.... No, vzdycky to zacina u jednoho cloveka a pokud jich to udela vic, tak uz se da na necem stavet. Ano, vzdycky existuje nejaka cesta kolem, ale nevidim duvod, proc proste dlazdit tu nejjednodussi cestu zlatem :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem, je uplne jedno, jestli dite mam nebo nemam. ale faktem je, ze muj 90 lety strejda si v 84 letech poridil pc a naucil se, takze se to naucit da, ale musi se proste chtit. sam to vidim na sobe s anj....... Dalsi veci je, ze i dospeli lide davaji na fcb totalni kraviny. na profilu bydliste, fotky interieru, a pak tam daj aktual fotku z chorvatska. Proste inteligence. Drive jsem se snazil upozornit, ze to neni uplne ok, at uz foto deti, nebo dalsich veci, jsem byl div ne osocen, co mi je do toho, z jsem s na to vysral. Je to problem globalni a nahrava to uchylakum a zlodejum. kazdopadne chytremu napovez a na blbyho nevdecnyho se vyser.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem, je uplne jedno, jestli dite mam nebo nemam. ale faktem je, ze muj 90 lety strejda si v 84 letech poridil pc a naucil se, takze se to naucit da, ale musi se proste chtit. sam to vidim na sobe s anj....... Dalsi veci je, ze i dospeli lide davaji na fcb totalni kraviny. na profilu bydliste, fotky interieru, a pak tam daj aktual fotku z chorvatska. Proste inteligence. Drive jsem se snazil upozornit, ze to neni uplne ok, at uz foto deti, nebo dalsich veci, jsem byl div ne osocen, co mi je do toho, z jsem s na to vysral. Je to problem globalni a nahrava to uchylakum a zlodejum. kazdopadne chytremu napovez a na blbyho nevdecnyho se vyser.....

Je to bohužel tak, mýmu tchánovi když příjde dopis typu \"založte si účet v USD, my vám na něj převedeme xxxxx\" sedne do auta a jede si založit Dolarovej účet, když mu příjde vyhrál jste, hned objednává aby výhru dostal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no promin, ale u me nenajdes fotky nejlepe nahych deti ve vane, ani nepisu, ze si valim sunky v chorvatsku :D. Ale pravdu mas, taky se nechovam nejlip, ale od toho skoleni, jsem trosku prozrel.

Chystam se i navrhnout vedeni, aby odstranilo kontakty z ruznych prihlasovadel na hlavni strance apod. Mozna ro je blbina, ale....

ps: pisu ted furt z mobilu, takze sorry za pismo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...