Jump to content

má někdo 66kw HDi načipované ?

koblih69
 Share

Recommended Posts

no nevím, 66 bez IC a velkého turba z 80 bych ladil jen decentně. Určitě bych se svěřil Strakimu...

Osobně zvažuju mezi chipem a montáží 80kW motoru. Začíná to směřovat k výměně motoru, Siemensy v 66 jsou fakt o ničem...

tak...mám 66kW Siemens...od Strakiho chip na cca 80kW (super)...aktuálně domlouváme zvýšení tlaku na turbu a během léta chci domontovat IC

jinak osobně jsem turbo z 79kW verze zamítl ihned...proč měnit něco, co funguje a nemá poruchy? nejsem přeci v kocourkově

jo...Siemens není o ničem...že to zrovna někomu se doslova sr*lo neznamená, že je to špatné, ale že záleží na tom, kdo to měl před ním a jak se o to staral...spousta věcí je o majitelích :)

právě proto je mi to divné a rád bych slyšel podloženou informaci od někoho, kdo to má. Předtím jsem mě 79 kW Bosch a to jeo jak z praku se spotřebou o litr nižší, než 66kW. Říká se, že Siemens bere víc, ale mě zajímá, jak je to doopravdy :)

Ono taky není motor jako motor, myslím tím že každej motor (i celkově auto) je jinak zajetej a zachovalej tudíž se pak mění i spotřeba a můžou to být totožné motory a auta....jinak se siemensem mám špatné zkušenosti, nechtěl bych to už.....

oficiální výstup asi ne, ale jinak ostatní píší o nárůstu výkonu, kroutáku a snížení spotřeby, což mi nejde do kebule v tom smyslu, že nechápu, proč to neudělá hned výrobce ;)

ozzy sakra tak se přihlas na nějaký web, který se tím zabývá tam se to dozvíš :D:D:D ... tak né, já to taky nezjistil :papa ALe můj názor na \"instantní koníky je to víc než známý\".

PS: 66kW se Siemensem je ve 307 tragédie, apoň já mám takovou zkušenost.

• 2 years later...

normálny smrtelník nepozná pri jazde žiaden rozdiel medzi Bosch a Siemens.Rozdiel je len v tom že Bosch sa repasuje a Siemes vymieňa.Jazdím na  RHY tj.Siemens 2.0 HDI 66kw na 85 kw, EGR off medeným plieškom bez SW zásahu už  150 tisíc km a žiadne problémy.Výkon  a kruťák parádne zlepšenie, spotreba taká istá,m spojka pôvodná.Emisky bez problémov.

normálny smrtelník nepozná pri jazde žiaden rozdiel medzi Bosch a Siemens.Rozdiel je len v tom že Bosch sa repasuje a Siemes vymieň- jám

normálny smrtelník nepozná pri jazde žiaden rozdiel medzi Bosch a Siemens.Rozdiel je len v tom že Bosch sa repasuje a Siemes vymieňa.Jazdím na  RHY tj.Siemens 2.0 HDI 66kw na 85 kw, EGR off medeným plieškom bez SW zásahu už  150 tisíc km a žiadne problémy.Výkon  a kruťák parádne zlepšenie, spotreba taká istá,m spojka pôvodná.Emisky bez problémov.

určitě je tam rozdíl :papa

V práci občas jezdím s Berlingem 66kw Siemens nalítáno 360k, rozsypalo se na něm kde co (momentálně tluče náprava), rezavé jak liška, ale motor jde stále parádně a za celou dobu bez poruchy a to to nikdo nešetří. Olej se mění po 20k Castrol magnatec diesel. Doufám, že můj RHR bude stejně spolehlivý.