Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radni clenove


Scratch

Recommended Posts

mam dotaz na vedeni, prosim o informaci kolik radnych clenu bylo v roce 2008, 2009, 2010, 2011 a 2012

ac se snazim a hledam, tak se mi nedari :(

a kdyz se to rozdeli na ceske a slovenske, a nasledne na nesvepravne cleny (muzu de facto zaplatit za psa, taky ma rodny list..............a bude to taky radny clen navic, jeste legalne projevujici svuj nazor steknutim na povel sezer ukrajince....) a bude info kompletni :)

Dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petre neuniklo, jen bych to rad vedel :) a nikde to nemuzu najit :(, ale myslim si, ze nejaka evidence je.

stibto, medved: to nema byt urazka nikoho, ale faktem je, ze si myslim, ze by treba petilete deti asi jeste nemely treba volit vedeni a delat pro nekoho tak zasadni veci.....

[upravil dne 6/4/2013 10:56 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi to teda hodně špatně formuloval, protože pětileté dítě není nesvéprávné. Doporučil bych nastudovat nějakou literaturu a příště více vážit slova, některá tvá vyjádření jsou \"napřezdržku\". Omlouvám se za ten výraz, ale v tomto případě to fakt sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - ve stanovách NIC takového zakázáno NENÍ a jestliže Pavlík může být řádným členem, pak se VŠEMI výhodami z toho plynoucími. Ostatně řešit, že NĚKDO (kdokoli) o něčem hlasuje v momentu, kdy stabilně hlasuje míň než polovina členů tuto možnost majících mi přijde víc než úsměvné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ: mozna to bylo spatne formulovane, ale bylo to s usmevackem..... nemusite brat vsechno hned smrtelne vazne....

a opravdu si myslim, ze se dite ve veku 5 let neumi svepravne o sobe objektivne (a ne subjektivne, jak to dela) rozhodovat :).

taky nikomu nezakazuju volit, ani nepoukazuju na stanovy, jen jsem chtel vedet, kolik je mezi rady deti,

zajima me narust, propad nebo umely narust (to jsou prave ty deti....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - ve stanovách NIC takového zakázáno NENÍ a jestliže Pavlík může být řádným členem, pak se VŠEMI výhodami z toho plynoucími. Ostatně řešit, že NĚKDO (kdokoli) o něčem hlasuje v momentu, kdy stabilně hlasuje míň než polovina členů tuto možnost majících mi přijde víc než úsměvné.

mas pravdu, taky mu to nikdo nezakazuje, ale to dite si pri volbach ani neprecte kandidatku a polovinu veci stejne nechape, takze se rozhodne jinym stylem a je mi uplne fuk pro koho....

volby jsem zminil jen proto, ze me nic jineho nenapadlo (a byla to chyba), tak to zmenim z voleb na ucetni zaverku.......... tam je to skoro jedno.... ale princip je stejnej, jak u tebe, tak treba u BBJ, rozhodne je mi jasne, ze dite ve veku 5 nebo 9 let vi, co je ucetni zaverka a porozumi tomu.............

Peta: opravnenost tady zacali vytahovat medved a dalsi, ja jen chci vedet, kolik mame clenu z cech, slovenska, jejich vyvoj a i to, kolik z toho je deti :), o nic jineho mi nejde........

A asi je lepsi jakykoli hlas, nez zadny.....

[upravil dne 6/4/2013 11:42 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to neni, tak to neni, neni to zivotne dulezity,

jen me zajimalo, jestli jdeme kupredu ci zpet.... a trosku to zanalyzovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

je to za tu dobu co jsem tu stejné ,řádných je vždy okolo 300 a pak se to navyšuje do těch 500 více jsme neměli,jen rostou počty zaevidovyných těch máme 40200 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dekuju a muzete to klidne smaznout.

neminim se tady s nikym dohadovat, psal jsem to v noci, kdyz jsem se vratil z dlouhe cesty, tak mi to asi myslelo jinak....

nikoho jsem tim nechtel urazit

chtel jsem jen vedet, jestli to nekde je, nebo se to da jednoduse zjistit. Nechci aby tim nekdo travil cas, ale mozna by nebylo vubec spatny to zacit sledovat. Klidne bych se toho ujmul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počty řádných členů (plateb za jeden kalendářní rok) by mohlo jít dohledat v účetnictví - dle počtu přijatých plateb. :myslim

Velmi neodborný výpočet jsem učinil z aktuální závěrky: Vydělil jsem příspěvky od členů částkou 350 (průměr mezi 300 a 400 za členství), dostal jsem počet 396 plateb. Tudíž loni platilo cca 400 lidí své členství. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...