Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS pri pomale jizdě mi kope ABS nevim ktere je to kolo poradi někdo


koblih69

Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...

Ahoj oživím téma,

při pomalé jízdě mi to dělá to samé a objeví se hláška abs falaut. příští týden mě čeká TK může se jim to objevit při testu na válcích a vyhodí mě případně z technické?

Problém s abs řeším snad od doby co mám auto, občas to dělá pak zase ne a už jsem z toho bezradný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dá se změřit snímač staticky?(třeba ohmmetrem) Taky se mi rozsvítila chyba ABS a LZ kolo občas při couvání brnkne( asi zabere ABS). Ale chyba svítí pořád i když jedu dopředu. Díval jsem se na service box a jsou tam dva typy 4545C4 a 4545C1. Je mezi nimi rozdíl? Nebo je to levý a pravý?

[upravil dne 24/4/14 22:03 od pecino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se zmerit ale je to k nicemu nejlepsi je jit na dia.Pri couvani ti nemuze brnknout protoze nemuze se spustit samo od sebe vzdy jen kdyz brzdis takze sundat kolo a kouknout co tam mas neco tam bude spatne popripade poradne ocisti jak krouzek na lozisku tak cidlo.A ty typy nevim jaky tam je rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba může bejt v tom že je vyrezlý lůžko v těhlici a snímač se tak trochu mrdlá. Já to na hatchbacku řešil podložkou a kvalitním usazením senzoru. Další věc je že za určitých okolností probíhá autodiagnostickej test ABS/ESP, typicky při rychlosti 6km v hodině a to se může projevit tím, že pedál \"zavrní\". Záleží na verzi SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...