Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Deaktivace deštového senzoru - jde to?


Ducatista

Recommended Posts

Chlapi, jde nějak deaktivovat deštový senzor, aby po přepnutí páčky do první polohy místo stírání podle senzoru bylo stírání v nějakým občasným cyklu jak např. u mojí 106ky? Docela mě to štve, že to stírá chvílema docela zmateně a hlavně zbytečně rychle. 100 x radši bych bral volitelný stírání jak u Felicie (cyklus podle dvojího zmáčknutí páčky) nebo u Fabie (polohy 1 až 4) nebo klidně jak u 106 stírání po 2 ?? sekundách.

Jen doplním že auto je nebourané (ten zadní klepanec nepočítám) a čelní sklo i senzor a vše kolem je původní origo. Auto je 2002/2003 MUX. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry koukali jsme na to u mě u muxu jde nastavit citlivost intenzity stírání nízká-střední-vysoká

u svýho bych potřeboval dát střední při mrholení skoro nestírá.....:myslim

Ducatista nebo je kaput senzor:D:papa

[upravil dne 5/4/13 18:06 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry koukali jsme na to u mě u muxu jde nastavit citlivost intenzity stírání nízká-střední-vysoká

u svýho bych potřeboval dát střední při mrholení skoro nestírá.....:myslim

Ducatista nebo je kaput senzor:D:papa

nene, to stírá, kaput není, ale prostě je až moc citlivej a třeba při mrholení stěrače jedou jak o život a přitom by stačilo aby setřely jen občas... proto se ptám jestli místo senzoru nejde nastavit nějaký cyklus natvrdo. Takže myslíš že dle toho co píšeš kdybych nechal nastavit nižší citlivost, by to mohlo stírat optimálně?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema : no stěrače mám 4 měsíce komplet nový.

koblih69 : ten anti rain bych mohl vyzkoušet.

Ferry: ale to by bylo uplně nejlepší, to bych právě chtěl, aby to stíralo s pevnou prodlevou. Když tak prosím napište, čeho se s Charlie 1 doberete, jestli to bude dost znatelné, tak bych napřed taky zkusil snížit citlivost, deaktivace je až to krajní řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...