Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

strach na ceste ...


Recommended Posts

Že sú všetci posratý predbehnúť orangutanov... to je holt na slovensku bežná každodenná realita... :roll
Jestli to jelo celý 120, tak bych se taky bál.. Ale to se z obrázku moc nepozná. proto mi to přijde jako docela nesmyslná fotka, s ještě nemyslnějším komentářem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. ale to se z fotky prostě NEPOZNÁ... A i kdyby, tak by bylo nesmysl je předjíždět. Překročit nejvyšší dovolenou rychlost není dovoleno ani při předjíždění. I kdyby to bylo v zájmu bezpečnosti a plynulosti dopravy.

Zkrátka... když vtip, tak by to mělo mít nějakou pointu bez vysvětlování... To tahle fotka fakt nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozu kolko chcu... pokial nenameraju tak smolik...

90km/h je real 85, ja kludne predbieham a nikdy problem...

jeden presny priklad v tomto videu z bratislavy

http://m.youtube.com/#/watch?v=9i25p1k48zk&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D9i25p1k48zk

som pripraveny reagovat presne ako ten pan, keby mi to robili umyselne ako ti dvaja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel :super moje slová, veľká časť vodičou keď zbadá policajtou tak zamrzne a radšej sa držia za nimi s pekným odstupom. Mal som tú česť ich niekoľko krát obiehať a nikdy nebol problém (ale v rámci povolenej rýchlosti) a keď takto zdržujú premávku mali bi ich pototo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...