Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínacia skrinka !!


scar_tissue

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Zdravím chlapi.Peugeot 1.6i /96.Mam ten stejný problém se spinací skřinkou křuple vratné perkoa zasekavala se.Koupil jsem dneska novou spinačku se 6 piny(draty) a dvěma kliči avšak problem nechce startovat, imo signal kontrolka pořad sviti červeně.Da se to nějak vyresetovat nebo odpojit ten imobilizer .Včera jsem celou spinačku vymontoval abych koupil novou a ejhle tady toto,zkusil jsem napojit tu starou a děla to samé nic při poloze kliče 3 zhasne cela palubka,relatka cvakají.Ve starem kliči jsem neměl žadný chip.Asi jsem udělal někde chybu když to ostatním jede.Dík za radu:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel jsem prohodit dva draty v jedné ze 3 zastrček spinací skřinky ,a pak jsem si vzpoměl i na tu obdelnou destičku co vypada jako přívěšek u kliču,přendaním destičky k novému kliči se to vyřešilo.Takže již startuje jak má .Dík za rady:):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Zdravím. Prosím o pomoc. Mám stejný problém z pružinkou. Objednal jsem novou spínačku  ale nepasovala .Byla o něco kratší. Tak jsem ji musel vrátit.

A opravdu jde vyměnit ta pružinka? Jsem někde četl že je to dost náročné někdo to už rozebíral a celá se mu rozsypala.

Mohl by někdo prosím mi poslat OEM číslo dle VIN té spínačky?

 

VIN :V37ERHYF32860566

 

Mail :Vgorcica@seznam.cz

 

Upraveno uživatelem GoRRe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...