Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 Přední repra


Jmag_1

Recommended Posts

Tie CS-6C vlezu namiesto povodnych orig reprakov? Rozmerovo aj co sa otvorov tyka? Ako su na tom s pripojenim? Staci len odpojit stare a pripojit nove?

ano zmestia sa ked trochu upravis tie umele drziaky vadi tam trochu taka umelina ktoru staci len cvaknut s niecim staci 3-4 mm. No a co sa zapojenia tyka tak musis na stare kable napojit najprv vyhybky a z nej ti idu kable na reproduktory. Uz je len na tebe kde umiestnit vyskace ci na povodne alebo na tapacir, ale musis ratat s tym ze ti treba tahat kable od vyhybky. Trochu roboty to obnasa nieje to len plug and play :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lenze tam cerveny nie je. ruzovy je.. a nakoniec som zistil (snad spravne) ze plus je zeleny a minus ruzovy.. odcvakol som konektor aj s kuskom kabla, zapojil do povodneho repraku a pripojil na to tuzkovu baterku.. ked bol na baterke plus na zelenom kabli tak isla membrane von.. takze by to snad mal byt plus.. dufam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave sa zamyslam nad tym tlmenim. Urcite ho chcem robit.. Budem kupovat asi tie STP silver platy. Len mam taku dilemu ze ako dostat tie platy na vnutornu stranu vonkajsich plechov.. Tade mam problem precpat ruku a nie to este pol metrovy plat. Viete na to nejaky sposob? Hlavne ale nechcem rozoberat polku dvery.. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som to riesil tak,ze som to tam lepil po mensich kusoch od spodu (koli vode),treba to prekryvat cez seba minimalne 1 a viac cm..inak je to piplacka,ale da sa to. Nemusis vylepit komplet cely ten plech, staci okolo 80%...ja som lepil vonkajsi plech zvnutra+ vnutorny plech,aby som ho uzatvoril a na tapacir som este nalepil ANS penu aby nerezonoval tapacir...je to neuveritelny rozdiel oproti tomu ako to hralo predtym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diki, no tak snad sa tam dostanem nejak. Snad netreba zas vsetko vyberat, snad sa tam dostanem cez tie otvory ktore su volne, nechce sa mi zas vymontovavat reprak. Dalsia vec, treba dat prec tu penovu vystuz alebo co to tam je, ktora je v dverach? Taka cierna vystupkovita vec,neviem ci to je plast alebo daka pena alebo co. Je to nalepene na vnutornej strane vonkajsieho plechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qwekoone pls kolko platov si pouzil na predne dvere dokopy? Nejak si to neviem rozpocitat. Ci mi bude stacit povedzme 6ks tych STP silver ktore su 53x75cm alebo tak.. a chcem ich dat teda na vnutornu stranu vonkajsich plechov a na vnutorny plech tam kde su diery.. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajvens-malo by to byt to iste co v prednych dverach,cize zeleny plus...

Saaw -myslim ze to nebude ziadny problem ked to v tych dverach nechas...teda pokial je to tam napevno

-ja som mal ine rozmery tych plat a ani si nepametam kolko kusov tam islo,ale myslim si ze ti to urcite bude stacit,nezabudaj

ze sa ti aj tak nepodari polepit komplet cely vonkajsi plech...sak pomeraj priblizne dvere a uvidis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajvens-malo by to byt to iste co v prednych dverach,cize zeleny plus...

Saaw -myslim ze to nebude ziadny problem ked to v tych dverach nechas...teda pokial je to tam napevno

-ja som mal ine rozmery tych plat a ani si nepametam kolko kusov tam islo,ale myslim si ze ti to urcite bude stacit,nezabudaj

ze sa ti aj tak nepodari polepit komplet cely vonkajsi plech...sak pomeraj priblizne dvere a uvidis :D

ja som zadne repro dorabal takze kable boli len po stlpik karoserie a tam dovnutra nevidim a nechce sa mi to rozoberat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...