Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 break-wrba87


wrba87

Recommended Posts

Ahoj pežoťáci:papa Jsem tu na fóru poměrně nový tak Vás chci nejdříve všechny pozdravit. Podle rad a informací které jsem se tady na fóru dočetl jsem se rozhodnul koupit 406ku. Nějakou chvíli už ji mám,ale rád se tu sní pochlubím:)

Původně jsem chtěl benzín, ale po návštěvách asi dvanácti inzerátů jsem si nevybral. Některé byly opravdu děsné vraky a prodávající za ně chtěli ještě děsnější ceny..Po těchto neuspěších jsem se rozhodl zase pro naftu. Je to 2.0 HDi, 80 kW, rok výroby 2001. Moc se mi líbí barva a interier. Zatím absolutní spokojenost, tak doufám že to bude pokračovat i nadále:)

post-46375-14109630469179_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásná barva a jeden z nejhezčích interierů spolu z kůží,gratuluju at slouží,budem moc hodit řeč až přijedeš o víkendu;)

já mám kromě polokůže stejnej interier se stříbrnýma lištama,chtělo by to nějaký pěkný alu co plánuješ 15 nebo 16?nebo je máš k autu:myslim

to máš mux?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám na autě taky tydle ouragany a musím říct, že když jsem je tam teďka dával místo zimních plechových 15ek, tak váhový rozdíl je fakt obrovský. Každý ten ouragan má jen ráfek 12 kilo, to musí podle mě být už znát i na spotřebě. Žádný drobečci.

[Edited on 19/4/13 09:12 by Stejsn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...