Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bouchání z přední nápravy


Ráďa

Recommended Posts

ozývá se mi někde od přední nápravy takové jako by bouchnutí do podlahy(nevím,jak bych to líp popsal)někdy při rozjezdu,ale většinou při zatočení.Je to jako by něco bouchlo do podlahy na pravé straně u spolujezdce.vyměnil jsem gumy na stabilizátoru,kulák na rameni a teď i silenblok na pravém rameni a už nevím,co by to mohlo ještě dělat,jestli s tím má někdo zkušenost,byl bych moc vděčný za každou radu.Dík předem za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sa pridavam k vam vsetkym co vam to pri zatacani bucha, teda buchne to vzdy len raz, no u mna je iste ze sa na tom podielaju aj loziska, takze ich dam v blizkej buducnosti vymenit a taktiez skusim tie silenbloky, ale ked som nedavno kontroloval napravu, tak sa to zdalo byt v poriadku....dufam, ze si to vsetci odstranite co najrychlejsie...prajem hodne zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo to mám taky něco takovýho, když zatočím hodně do prava tak mi tlo přijde jako když se něco příčí. - uložení v klobouku mám prej jako nový podle mechanýri.. tlumič taky, tyčky stabilizátorů nový tak taky nevim . Existuje nějaká mašina na který se to nechá všechno zjistit ? :myslim -----co jako není jak má být myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to prý na 99 procent homouš kloub . - akorát nevim ted jak to opravit bud novej to se mi moc nechce a nebo padá v ůvahu v Petrovicích u Sedlčan dělaj repas náprav ...

,tam sem volal stačí objednat se , maj ho skladem , za hodinu odjezd za 2 380 kč s prací. Tak tam asi sjedu.

jěště teda se mi zdá že mám to kolo nějaký svěšený. Tak to už asi zas bude něco jínýho co?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...