Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Kamarádi, pokud jde o spam, tak se omlouvám, ale o tohle se musím podělit, dneska si sedím ve škole a kamarád co dělá řidičák pronesl : Včera jsem jel tím druhým Aveem a tý jo to táhlo, typl bych to, že je to tak o 3-5 kw silnější, ten rozdíl se hnedka pozná. ( tento instruktor, se kterým jel, zakazuje a brzí jízdu na 45km/h)

Druhá perla : (V autoškole) Včera jsem jel pro plyn (asi 1,6 km od autoškoly) a tý jo jakto bylo přepnutý na ten benzín tak to bylo silný jako blázen, to hnedka poznám, že to rve do sedačky víc .... ( tento instruktor, se kterým jel, zakazuje a brzí jízdu na 45km/h)

Co by jste si o tomhle pomysleli ?

Že bys to neměl hulit, nedělá ti to dobře :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi, pokud jde o spam, tak se omlouvám, ale o tohle se musím podělit, dneska si sedím ve škole a kamarád co dělá řidičák pronesl : Včera jsem jel tím druhým Aveem a tý jo to táhlo, typl bych to, že je to tak o 3-5 kw silnější, ten rozdíl se hnedka pozná. ( tento instruktor, se kterým jel, zakazuje a brzí jízdu na 45km/h)

Druhá perla : (V autoškole) Včera jsem jel pro plyn (asi 1,6 km od autoškoly) a tý jo jakto bylo přepnutý na ten benzín tak to bylo silný jako blázen, to hnedka poznám, že to rve do sedačky víc .... ( tento instruktor, se kterým jel, zakazuje a brzí jízdu na 45km/h)

Co by jste si o tomhle pomysleli ?

Že bys to neměl hulit, nedělá ti to dobře :nevim

Dobře, tomu dotyčnýmu co to řekl to zítra vyřídím :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to uz jste stary dedci, ja to chapu.... rozdil mezi 3-5 kW nemuze clovek, ktery se teprve uci ridit, a je limitovan jeste praci nohou i instruktora (kdyz to je kokot), vubec poznat, natoz o tom jeste vypravet... no zaplat panbuh, ze mu prijde aveo, ze tahne, ale snad nedostane napad si hned po udelani papiru koupit trilitr.

ale taky se pridam, kdyz jsem predloni skladal zkousku na velkou motorku, tak jsem byl v oblezeni asi 15 namachrovanejch 18 letych blbecku, kteri se predhaneli v tom, kdo je rychlejc a kdo vic koho vyprasil (vetsinou ve fotrove aute..... nekteri fotrove o tom ani nevedeli...). Tak jsem se tak jako dost usmival, az me oslovil jeden z tech typku co ja.... tak jsem jim rekl, ze jim bohuzel nemuzu sdelit sve uzasne zazitky, protoze nejezdim fotrovym autem. Pak jsem se tak jako ledabyle zeptal, jestli jdou vsichni poprvy, protoze mi vsici prisli ze jako jsou fakt v moc v pohode... a hovno, me dali na zkousky s nejakkou skupinou idiotu, kteri to delaliu asi napodruhe, a dva dokonce asi napotreti,......

jako fakt nechapu, jak je mozny, ze typek smazi 200 po dalnici v octavii a pak u dojezdu na semafor ustreli jinymu autu zrcatko :D :D :D

[upravil dne 4/4/2013 09:28 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já jsem to pochopil vy dutý hlavy :D

V podstatě nám chtěl velezkušený matejvc říct, že jeho kamarád teprve dělá autoškolu a že kecá kraviny - protože teprv chodí do autoškoly. Zatímco matejvc už má řidičák skoro s oschlym inkoustem. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to v sekci zabava, a i kdyby to bylo v pokecu, tak co?

Jako uvedomte si sakra, ze ta komunita lidi tu nedrzi kvuli vymene tlumice, ale kvuli tomu foru a hlavne uz i pokecu....

ja bych si tady o technice moc nepopovidal, nebo spis vetsina znalych lidi se mnou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to pochopil vy dutý hlavy :D

V podstatě nám chtěl velezkušený matejvc říct, že jeho kamarád teprve dělá autoškolu a že kecá kraviny - protože teprv chodí do autoškoly. Zatímco matejvc už má řidičák skoro s oschlym inkoustem. :papa

Takhle to myšleno nebylo, tím sem měl namysli to, jestli je někdo tak dobrej a rozezná rozdíl 5 kw ... příště fakt nemá cenu sem něco dávat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...