Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlačítko palubáku


Martens

Recommended Posts

Zdary všem.

Našel jsem tady na foru, že pokud nemám na páčkách blinkrů, nebo stěračů ovládání displaye PC (display typ B) tak ho jde dodělat. Bohužel autor příspěvku nenapsal konkrétní postup.

Prosím o pomoc jak na to:mad:

[upravil dne 3/4/13 11:15 od Martens]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

hezké počtení :papa

To jsem četl.

Pochopil jsem, že pro aktivaci ostatních info musim někam do servisu Peugeot nebo kde umí dělat s palubákama.

Ovšem netušim kde najdu ty \"dva konektory\":roll

Maj bejt přímo v modulu páčky nebo na displayi počítače nebo kde je najdu?

Totiž.

Nevim jestli stačí jen propojit spínačem ty dva dráty (fialová + žlutá) aniž bych musel rozebírat páčky.

S aktivací by neměl bejt problém. Jezdim do IC WESTu v Plzni (ještě když jsem měl 607mu) a ty kluci tam docela umí a za rozumný koruny.

[upravil dne 3/4/13 11:48 od Martens]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přelouskal více jak 30 posledních stránek a mrknul i na zmiňované ostatní......a jsem z toho jelito.

Spousta informací ale co jsem tak zjistil tak veskrze k displayi typu A.Navíc na modely před r. v. 2000 Našel jsem docela pěknou fotoinstruktáž kde se vyrobil mikrospínač na propojení žlutýho a světle modrýho drátu + dodaný video jak to přepíná. Svazek co je nafocenej se nachází v modulu páček, kousek nad spínačkou. Dokonce to vypadá, že by to mohl být model 406tky co mám já. Takže pro shrnutí a ustálení informací.

Propojim na mikrák žl. + sv.mod. kabely, zkusim přepínat hodnoty (mělo by se mi ukázat průměrka, dojezd atd) a vlepším případě (pokud je už dohranej software) by se měla ukázat nějaká hodnota. V horšim jen \"---------\" a pak je zapotřebí dohrát software.

Chápu to dobře?

Nerad bych jezdil do Plzně jak k líbání a kluky z ICčka pořád prudil, že tam něco neni zapojený.......

[upravil dne 3/4/13 23:25 od Martens]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...