Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlačítko palubáku


Martens

Recommended Posts

vypadá to u mě tak ja na tom druhém obrázku a i kdyby tam teda ten palubák nebyl tak proč mám zaseklý ten cyklovač steračů myslím že se v tom někdo rýpal cyklovač zasekl nevím jak a někdo vytáhl i ten mikrospínač protože páčka je dutá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co znamena zasekly cyklovac ? :myslim

packa je duta normalne, originalne tam zadny mikrospinac neni, ten se tam dodelava doma, aby se dala pouzit puvodni packa a nemusela se shanet jina. Origo packa s tlacitkem PP ma uvnitr jen kontaktni plisky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cyklovac sa aktivuje prepnutim tej packy z polohy 0 smerom hore ked mas origo cyklovac tak mas len jeden interval asi 5 sekund ale vela ludi si ten cyklovac zamenilo za pametovy cyklovac z feldy a tam si nastavis lubovolny interval ,ak mas dazdovy sensor(to na vrchu celneho skla ) tak cyklovac tam neni

[upravil dne 25/6/13 17:28 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To otáčení horního dílu páčky je určeno jen pro ovládání zadního stěrače a ten je u breaka nebo občas sedana starší model a jelikož máš kupé tak s tím hnout nelze. ;)

Jinak jak bylo psáno, cyklovač zapínáš posunutím páčky o jeden nahoru. Pokud máš senzor tak cyklovač není a senzor se spíná stejně jako cyklovač.

Kdyby jsi měl jen cyklovač (což u kupé nevím jestli kdy byl) a vadil by Ti na pevno nastavený interval jde to řešit jak bylo taky už psáno výměnou relátka. Už o tom tu je taky vlákno.

[upravil dne 25/6/13 18:49 od Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá tedy senzor mám takže cyklovač není potřeba chápu jinak sehnal jsem si mikrospínač dal jsem ho do páčky pročetl férum a i když jsem našel jak to zapojit tak mě to tam nějak neodpovídá ty káblíky jinak děkuju za rady dost jste mě pomohly a teď si s tím už musím vyhrát já sám asi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Po delší době zdravím, na palubní počítač jsem se vykašlal ale nedalo mě to a začal jsem se v něm rýpat zase pročetl jsem si všechno tady na fóru a udělal jsem to podle návodů který jsem našel a potřeboval takže palubní počítač jede a k mému překvapení jsem si ten pp zprovoznil sám nemusel jsem nikoho volat návody jsou dosti podrobné takže maximální spokojenost tímto chci poděkovat všem co dávaly připomínky atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...