Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P106 - víc problémů najednou


moby78

Recommended Posts

Ahoj, neřešil náhodou někdo toto (je toho víc najednou a nevím, jestli to spolu souvisí):

- když nastartuju a vypnu motor, tak mi v prostoru baterie něco ještě dlouho potom syčí (mám z Kely takovej ten měřák baterie, co se píchne do zapalovače - ukazuje střední stav nabití baterie. Kupoval jsem ji rok a půl zpět, nikdy nedobíjel)

- mám pocit, že podsvícení budíků je silnější než dřív

- když dám nohu z plynu při zapnutém fukaru, tak mi klesne snad o víc jak 50% výkon fukaru (dřív mi to nedělalo)

- odešly mi najednou obě žárovky u potkávacích světel (po výměně nové zatím svítí), obrysové byly ok

- zastudena motor moc netáhne, je znatelně línější než dřív

- po nastartování se auto zastudena (motor, výfuk) znatelně klepe, zatepla bych řekl, že už ok

- stoupla mi spotřeba tak o 1-2l

- řekl bych, že na začátku jsem slyšel za jízdy z prostoru baterie takový klepání, teď už dlouho ne

Všechny tyto problémy trvají už tak 4-6 týdnů

Nenapadá někoho, v čem by mohl být problém?

Předem díky.

P106, 1l, r.95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to prebiji, tzn. ze tam nejspis jde vic nez 14.5V tak ne, ze se nedobiji, dobiji se a jeste k tomu prilis. Zmeris to multimetrem, prepnout rozsah na 20V a merit na svorkach baterie, pri bezicim motoru tam muze byt maximalne kolem 14.3V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...