Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrika- palivove cerpadlo


Patrius83

Recommended Posts

Ahoj, tak mám půjčené čerpadlo, když jsem si ho vyzvedl, tak se ještě zkoušelo a fungovalo....teď jsem ho namontoval a je ticho, na druhou stanu byla vymlácená baterie, tak jsem ji na chvilku oživil, ale nejde mi proud do čerpadla :myslim   když otočím klíčkem, tak něco pípne u spínačky (předpokládám immo) ... tak snad to bude jen tou baterií

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak zatlac rele rucne ci taha cerpadlo vsak po otoceni klucika ti neslo ani predtym ale pri startovani pojde najprv zatlac rele rucne natahas benzin a potom skus startnut

 

baterku dobij samozrejme

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor už vrčí....nešel mi proud do čerpadla, protože jsem měl přerušenou kostru vzadu u repráku (kde jsem se hrabal také) ....teď už je to ok, ale vypadá to na další problém a to s motorem :bojim  dělá se na víčku oleje taková emulze světle hnědé barvy, tak to asi vypadá na těsnění pod hlavou nebo hlavu samotnou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voda je dolitá, ale asi bude klesat....víčko jsem otřel do sucha, pak nastartoval a za chvilku je víčko od té emulze :myslim  to jsem opakoval několikrát a pořád to dělá stejně... no ale to už je do jiného tématu

Krtek 2 moc ti děkuji za spolupráci a za rady :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...