Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novinky u hypotečních bank... ČNB RUŠÍ LIMIT DSTI!


skuci

Recommended Posts

Hypo jsem si vzal před 4 roky a nebylo to z důvodu \"jéé potřebuji hned byt\".

Po dědickém rozhodnutí padl ortel vyplatit a nebo prodat?

Ano já jako mladý nýmand jsem si vzal hypo na byt ve kterém ani nežiju a platím ho pro stále žijící babičku,která by na to ze svého důchodu neměla,s tím , že jednou budu mít byt pro mou omladinu.A ono živit byt a dům , ikdyž s tchánem na půl je taky opruz takže ano každá koruna dobrá.

Ale zas tak úplně by mne to nepoložilo,zažil jsem už horší věci a možná ještě zažiju:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši, každý má na problematiku jiný náhled... někdo ze strany pouze koncového účastníka, někdo ze strany druhé, protože v tom dělá... někdo si úvěr na bydlení nevezme protože se nechce zadlužit, někdo si zase nevezme hypotéku ale radši úvěr ze stavebního spoření, protože úvěr není potřeba zastavit vůči bance a klientka si myslí že když nebude platit tak jí ten dům nevezmou i s takovým názorem jsem se setkal, někdo je zase odpůrce stavebního spoření... to je těžký a každýmu se hodí něco jinýho podle toho co požaduje... proto máme spousty bank a jiných institucí a to kam který člověk zabloudí a co si vybere je čistě na každém z nich... já občas jen lidem otevřu oči, že existuje i jiná varianta a jestli je lepší nebo horší to je potom na každém z nich ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Investicni hypoteka? Vida... ale kdyz vidim podminky, tak nic pro mne :-)

Vrazet prachy do podilovych fodnu muzu i primo, na to nemusim mit dlouhodobou smlouvu s povinnosti platit porad na jeden urceny bez moznosti rozumne vycouvat nebo prestat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Česká spořitelna opět potřebuje nabrat klienty a jen pro info nejedná se o aprílový žertík, tuto zprávu jsem dostal včera odpoledne :) ... jde i zde využít dopředného refinancování, takže kdo má FIX ke konci dubna 2015, lze již nyní zarezervovat tuto sazbu

pro více info mě neváhejte kontaktovat

hypodny.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

to je pěkný....

já mám myslím 4,7% a 3,6%jo v roce 2005 byli sazby někde jinde....

refinancoval bych ,ale to bych si musel vzít minimálně 500000Kč....

na ten můj zůstatek se to už nevyplatí....

každopadně je to sazba na 5 let za5 let můžou bejt sazby zas kolem 5%....zajímalo by mě jakou by dali sazbu na 20let :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...