Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaše rady před koupí 807


mobilnik

Recommended Posts

Nevím co máte proti Thalii,kamarád ji měl jako firemni když měl stavebniny,zustala jeho společnikovi,najeto něco malo kolem sta tisíc a na tom autě se dělaly jen svíce ,brzdové desky ,oleje a filtry,tedy pouze naprostý spotřebák,nikde nic na těch km nebouchalo.

Strýc ji má taky a to samé. Naprostá spokojenost,je to prostorný a velký kufr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před šesti lety jsem chtěl Thalii koupit, když jsem se v tom$ byl svézt a porovnal jsem to s mojí tehdejší Felicií kombi, tak jkjsem to nekoupil. Kufr velký, ale špatně přístupný, nastupování hlavně dozadu hodně nepohodlné (nízký nástupní otvor) a ani jízdní vlastnosti mě nepřesvědčily abych to vyměnil za tu felinu. A pokud to někdo srovnává s 807mou tak to snad nemůže ani myslet vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při mém věku, rozměrech, váze, výšce a počtu dětí (kdo by je živil, kdyby se mi něco stalo) rozhoduje také pohodlí, bezpečnost, výbava a podobné věci. Když jedu 1000 km netoužím vylézt rozlámaný, upocený, unavený. Tedy pokud dojedu a nezabořím to někde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti Thalii nemám vůbec nic, jen bych si ji nekoupil :)

Má ji otec, pro dva důchodce, gaučového čokla, plato vajec a cestu na chalupu po okreskách dobrý, otec je taky spokojen, proč by ne. Já jsem taky rád, že si koupil jen tohle a nerozfrcal prachy z prodeje rodinného baráku úplně (zatím), ale sám bych si koupil raději starou ojetou 406... A on už dnes dost možná taky, když jsem s jednou onehdá přijel a on si do ní z té Thalie zkusil přesednout, ale spíš už na to (zase doufám) zapomněl.

Ono je to spíš otázkou priorit a volby nové menší levné vs. ojeté o třídu dvě větší, ale prostě starší, ojeté, s potřebou servisu a o něco větším rizikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje rada zni...cim mensi vybava v tehle autech tim lepe...ja mel verzi admiral nebo chcete-li pullman a sem rad ze je to z domu....uff

...porad neco s tim bylo..za lonsky rok sem proservisoval skoro 60 tis a kdybych to neprodal tak pocitam tak dalsich 30 tis. kc bych jeste si musel pripravit....

...auto bylo super na dalky, skvele se s nim jezdilo, ale poruchovost me deptala u deset let stareho auta....nyni jezdim thalii, ano thalii z roku 2008 a jsem vicemene spokojenej...horsi posez ale jezdim za 5.6 litru, auto najeto 120 tis a nikdy s tim nic nebylo...

abych nezapomel, nedoporucuji kozene sedacky, kuze je opravdu nekvalitni, dost se opotrebovava....

Nekvalitní kůže? Řekl bych, že je o dost trvanlivější, než látkové potahy. Mám najeto 200tis. a kožené sedačky mám bez poškození, včetně řidičovy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co máte proti Thalii,kamarád ji měl jako firemni když měl stavebniny,zustala jeho společnikovi,najeto něco malo kolem sta tisíc a na tom autě se dělaly jen svíce ,brzdové desky ,oleje a filtry,tedy pouze naprostý spotřebák,nikde nic na těch km nebouchalo.

Strýc ji má taky a to samé. Naprostá spokojenost,je to prostorný a velký kufr.

ano presne tohle jsem menil v te moji....

pravda v ulysse se mi na dalku jezdilo daleko pohodlneji, ale otazkou zustava, zda mi to za to stalo?..ne nestalo...sem rad, ze po roce opet drzim volant thalie...oskliva v serii je, ale tu moji tu ste nevideli....:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před šesti lety jsem chtěl Thalii koupit, když jsem se v tom$ byl svézt a porovnal jsem to s mojí tehdejší Felicií kombi, tak jkjsem to nekoupil. Kufr velký, ale špatně přístupný, nastupování hlavně dozadu hodně nepohodlné (nízký nástupní otvor) a ani jízdní vlastnosti mě nepřesvědčily abych to vyměnil za tu felinu. A pokud to někdo srovnává s 807mou tak to snad nemůže ani myslet vážně.

auta srovnavam ohledne financi...samoze tyhle eurovany sou prostornejsi a na cestovani pohodlnejsi...ale ne kazdej tohle u auto nutne vyhledava..ja potrebuju HLAVNE spolehlivost a to tyhle auta v drtive vetsine nemaji...ale rad sem se v tom vozil to ano, nicmene sem rad ze je to z domu...

..thalie je tak jednoduche auto ze proste fakt jen tankuji a jezdim..a to mi vyhovuje...nekdo radsi bude porad resit problemy se svym autem ale z domu ho neda bo ho ma jakoze srdcovku...kazdeho vec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při mém věku, rozměrech, váze, výšce a počtu dětí (kdo by je živil, kdyby se mi něco stalo) rozhoduje také pohodlí, bezpečnost, výbava a podobné věci. Když jedu 1000 km netoužím vylézt rozlámaný, upocený, unavený. Tedy pokud dojedu a nezabořím to někde.

samozrejme...souhlasim...ale my sme s pritelkyni sami dva...ulysse jsem pouzival pro podnikani a ve finale jsem ho uz ani nepotreboval...

proto se ted docela rad vozim zase v thalii...mam klid a neresim vubec poruchy...

snad mi date za pravdu, ze diky tolika elektroniky v aute nejsou zrovna auta z tech spolehlivejsich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje rada zni...cim mensi vybava v tehle autech tim lepe...ja mel verzi admiral nebo chcete-li pullman a sem rad ze je to z domu....uff

...porad neco s tim bylo..za lonsky rok sem proservisoval skoro 60 tis a kdybych to neprodal tak pocitam tak dalsich 30 tis. kc bych jeste si musel pripravit....

...auto bylo super na dalky, skvele se s nim jezdilo, ale poruchovost me deptala u deset let stareho auta....nyni jezdim thalii, ano thalii z roku 2008 a jsem vicemene spokojenej...horsi posez ale jezdim za 5.6 litru, auto najeto 120 tis a nikdy s tim nic nebylo...

abych nezapomel, nedoporucuji kozene sedacky, kuze je opravdu nekvalitni, dost se opotrebovava....

Nekvalitní kůže? Řekl bych, že je o dost trvanlivější, než látkové potahy. Mám najeto 200tis. a kožené sedačky mám bez poškození, včetně řidičovy....

mozna po roce 2005 pouzivali lepsi material...nevim...ale ja sem auto prodaval se servisni knizkou a najeto melo 190 tis...kdyz sem si auto z Nemecka osobne dovezl v roce 2012 tak sedacka ridicova byla v pohode, ovsem za rok pouzivani mnou se kuze hrozne osoupala (vazim 75 kg) a kdyz sem to daval k calounikovi na opravu, sam mi rekl ze u tak draheho auta v ty dobe by cekal lepsi material....

jen pisi svoje poznatky, po techto zkusenostech bych si proste uz toto auto s kozenyma sedackama nekoupil...na vrakovisti zani chteji zlaty prase a opravit se to sice da, ale netrefite odstin...lepsi latka....muj nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by mi někdo z řad těch co to mají v kůži,prosím nafotit bok řidičovy sedačky a kolik na ní mají najeto. Z různých úhlů. Jen jak je prosezelá po určitých kilometrech. Dám sem potom svoji a schválně kolik tipnete, teda pokud zapomenete s kolika km sem to kupoval.

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj,

asi sa čoskoro pridám k vám do klubu. Budeme mať prírastok do rodiny, tak zháňam väčšie auto, a P807/C8 sa mi páčia viac ako Sharan/Galaxy.

Natrafil som na jeden C8 s benzínovým dvojlitrom. Je v Olomouci. Podľa údajov má byť v dobrom stave, na budúci týždeň sa naň pôjdem mrknúť osobne. Chcel by som si predtým overiť km, je možné niekde zistiť priebeh technických kontrol, ako u nás na http://seka.sk/stranka/overenie-vozidla ? Ďakujem.

Peter

[upravil dne 27/6/13 15:08 od PeterNR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stando dik, napísal som Martinovi o servisnú históriu. Avšak pokiaľ to auto nebolo servisované v origo servise, predpokladám že moc nezistí. V ČR nemáte verejne prístupný register info z tech. kontrol?

Marko v SR som našiel \"až\" jeden benzínový Peugeot http://peugeot-807.autobazar.eu/20-sr-id4162134.html Pôjdem ho pozrieť, aj keď je cena trochu vyššia ako je môj rozpočet. Každopádne času mám dosť, neponáhľam sa s kúpou :-)

Peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stando dik, napísal som Martinovi o servisnú históriu. Avšak pokiaľ to auto nebolo servisované v origo servise, predpokladám že moc nezistí. V ČR nemáte verejne prístupný register info z tech. kontrol?

Marko v SR som našiel \"až\" jeden benzínový Peugeot http://peugeot-807.autobazar.eu/20-sr-id4162134.html Pôjdem ho pozrieť, aj keď je cena trochu vyššia ako je môj rozpočet. Každopádne času mám dosť, neponáhľam sa s kúpou :-)

Peter

Benzínu moc není no :myslim

[upravil dne 28/6/13 13:01 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...