Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrola vozu před koupí


odee

Recommended Posts

Tak to tu zase kousek posunu. Dneska sem zkoušel jednu 406 v kombajnu, stav nic extra, ale nebylo to nejhorší. Trošku mě ale zarazilo, že když sem si posunul sedačku co to šlo dozadu, ještě pořád sem se dotýkal nohama volantu, je to normální pří výšce okolo 185? Přitom už sem si v tom nastavení sedačky sám za sebe sedl jen s velkým kompromisem, ale pro menší ženu a nebo dítě by tam asi místo bylo. Zkoušel sem auto jen ve spěchu a nezkoumal sem nastavení výšky volantu, jelikož se za mnou majitel zastavil jen do práce, protože jel zrovna okolo. Jinak sem byl mrknout i v bazaru na C8 a 807čku a jelikož 807 tam nakonec neměli, tak sme zkoušeli jen C8 a prostor super, ineriér celkově moc útulnej a variabilita je úžasná, ale na posez bych si asi musel chvilku zvykat, nějak sem se tam necítil-přecejenom je to skok, když teď mám zadek pár centimetrů na zemí:D Asi ve finále dám na rady zkušenějších a vezmu spíš 406, což bude větší jistota a až se trošku finančně zmůžeme tak si koupím nový Galaxy-provokace;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sem psal, volant sem nezkoušel nastavit, takže nevím, jen mě docela překvapilo, že tam nemám na nohy o moc víc místa než ve 106. Nastavení výšky tam bylo klasickou \"pumpičopáčkou\" jak na 306, ale šlo ve strašně malým rozsahu a zdálo se mi, že sedím spíš v horní poloze a šlo to ještě kousek nahoru:myslim Nešlo mi nastavit sklon opěradla a borec vůbec nevěděl jak se to dělá. Jinak mě docela dost zarazilo, že to auto mělo hodně zpuchřelý tešnení u bočních okýnek, jak pod ním byly pupence rezu-dle majitele klasická vada 406, ale já sem o tom nikdy nic neslyšel a potom, co sem viděl, jak takováhle rez pod těsněním může dopadnout (kámošova vectra B na to trpí těžce u čelního skla), to neberu jako drobnou prkotinu. Jinak jak už tu někteří podotkli, 406 je na trhu ojetin mrak, takže v tomhle případě budu radši víckrát měřit, než si něco uříznu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě docela dost zarazilo, že to auto mělo hodně zpuchřelý tešnení u bočních okýnek, jak pod ním byly pupence rezu-dle majitele klasická vada 406, ale já sem o tom nikdy nic neslyše

tak to byla pěkná bořka,co to je za nesmysl....

nemáš někoho poblíž co má 406,že by Ti ji předvedl a ukázal co a jak....:myslim

nebo by Ti poradil u výběru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rez nebyla vidět, ale to těsnění na spodní straně oken bylo prostě na pár místech plný pupenců, jak když máš normálně zalakovanou rez, ale bylo to v té gumě... Pokud má to gumové těsnění kovovou výztuž, mohlo by to být ono, ale jinak to musela být pěkně prorezlá horní hrana dveří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude ono. Pokud sou jen pogumované, bude rezavá ta lišta a hrana dveří možná ne. Každopádně díky za radu, o víkendu se možná pojedu mrknout na jeden sice trošku starší, ale moc pěkně zachovalej kus, uvidím jak bude vypadat naživo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://auto.bazos.cz/inzerat/22317116/Peugeot-406-kombi-20Hdi.php inzerát tady, tak doufám, že mi to někdo odtud nevyfoukne. Jinak mám ještě v mailu foto sedaček a rovnou říkám, že tak zachovalý kožený sedačky u 13let starýho auta sem neviděl. Cena je trošku vyšší, ale podle toho jak bude vypadat na živo, bych se snažil případně cenu shodit tak na 40-45, ale někteří blázni tyhle auta zkouší prodat i za 70K, tak těch padesát mi nepřipadá úplně moc, ale rád si nechám poradit, ikdyž zase...podle fotek to nemusí být úplně objektivní...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dle VINu mělo už v roce 2002 najeto přes 50k, ale trošku mě zarazilo, že má ve výpisu oprav okolo 25k a pak po 50k přívodní potrubí k vstřikovačům, nebo podobnýho, a moc tomu nechápu:myslim Vinko je: VF38ERHZF81029166

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...