Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Usazování vlhkosti vody v zadních sedačkách


RaDeoon

Recommended Posts

Ahoj,

v mým 406 coupe se mi na zadních sedačkách usazuje voda (konkrétně sedáky obou zadních sedaček). Myslel jsem, že jsem si tam něco vylil, ale jak málokdy vezu někoho vzadu, pokaždé prostě vyjdou s nářkem na mokrý zadek.

Bavil jsem se o tom se servisákem a nějak sám neví, kde má začít. Nemá s tím někdo podobné zkušenosti? Odněkud prostě musí týct voda. Podotýkám, že například strop je suchý, od pohledu sedačky taky, ale jakmile se promáčknou je v nich vlhkost. Několikrát jsem to zkoušel vysušit, ale ta vlhkost tam je pořád.

Zatím čekám na léto, jestli se to prostě nějak definitivně vypaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedacky vyndej a pod nima najdes nejspis prorezlou diru nebo nejakou vypadlou zaslepku, casto se to stavalo u kombiku, ale i u sedanu, takze coupe muze mit taky tenhle problem, pokud bys to nenasel, tak nech sedacky vyndany a zkus auto polit, pripadne projet nejake louze, jestli se nekde voda neobjevi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D Já to nečetl tak pečlivě, to víno dělá divy. A auto bez dveří nepovažuji za auto :P

EDIT: Četl jsem svůj příspěvek znova a nic nepíšu o zadních dveřích. Podíval bych se i do těch, které na autě má ;)

[upravil dne 1.4.2013 21:12 od Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já že většinou to teklo zadními dveřmi,u cupé třeba zadním okýnkem ,chce to vyzkoušet podívat se ,třeba jsou někde jako stopy po vodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě moje zkušenost.... prasklé zadní pravé světlo, odtamtud voda do místa pro rezervu, to když se naplnilo tak voda pod tapecem při rozjíždění a brždění se dostala pod zadní sedačky -> pak z toho byly ty mokrý zadky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těsnící guma kolem zadního trojuhelníkového okna nebo jak píše punkac, nebo to mohlo bejt na zadek bořený a teče to kolem zadního okna které někdo fušersky zalepil, sedačky vyndej s auta... nech je doma 2dny u radiatoru a uvidíš jestli se tam bude dělat louže nebo nebude... pak jedině odstrojit celej zadek, sedačky, tapece atd, vlízt do auta a auto kropit hadicí a uvidíš kde se voda objeví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...