Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rychla pomoc a vymena nahradniho dilu, podekovani clenum klubu


Scratch

Recommended Posts

chtel bych timto podekovat vsem zucastnenym za aktivitu a pomoc. At uz radou, nebo dokonce cinem.

Jak bych to popsal, v patek vstanem na chaloupce a ze jedem koupit maso. Po nakupu jsme prijeli zpet na chalupu (mel jsem vlek) a sli jsme neco delat.... odpoledne asi kolem 15:00 jsme chteli vyrazit na obhlidku mista srpnoveho srazu a ejhle.... kapotu jsem mel ve vysi kolen.... rikal jsem si, ze mam u plotu kurva dolik, ale ne, po ujeti cca 10 cm jsem zjistil, ze asi neodjedu.... jeste jsem stal naprosto luxusne, 3 cm od plotu.... nicmene, lehke vyheverovani a bylo po srande, praskle pero u ridice.....

nasledovalo X telefonatu na ruzne osoby, od strejdy ze servisu po otce (aby pocital s tim, ze pro me v pondeli pojede).

Volal jsem Ferrymu, Devils-night (ktery dily bohuzel vyhodil na smetak), Charlie1, Štajgrpavel, Stifler, a kamarád PájaŽemla

PájoviŽemlovi děkuju, že dorazil a pomohl mi s opravou a zaroven, ze se mi spolecne se svym otcem snazil sehnat nahradni pruzinu, ci jiny obdobny dil.......

Ferrymu za technicke rady a odkazani na Devila a hlavne na Charlieho

Stiflerovi dekuju za dovoz poradneho naradi (protoze ja jezdim Peugeotem, tak naradi nevozim :D)

Štajgrpavel za pomoc a ochotu pri shaneni stahovaku na pruziny

a hlavne za zapujceni jednoho tlumice i s pruzinou a loziskem (a za jeho dovoz az k Hostinnemu) dekuji Charlie1.

No bylo to husty, hlavne jsem stal tak, ze by auto neslo ani natahnout, ani nalozit ramenem..... jedine vybourat plot

Takze vsem jeste jednou dekuju, za takovou hura akci a pomoc v nouzi. A jsem rad, ze tu mam takove pratele na ktere se mohu spolehnout. Protoze ne partneri a servisy, ale klubaci, me zachranili.... jinak bych tam stal az minimalne do zitrka.....

Jsem rad, ze takovy klub a takovy lide v nem existuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se říká pomoc blízkému v nouzi. :super Já říkám, že v situacích jako je tento poznáš kamarády, kteří neváhají pomoci a jsou ochotni i něco obětovat ze svého většinou drahocenného času. Jen víc takových lidí. Ať už z klubu nebo i úplně jiných. Když vidím někoho stát v nouzi na krajnici, tak pokud už u dotyčného někdo není, tak vždy zastavím. Jenom se třeba ujistit, že už má pomoc zajištěnou. Kolikrát se lidé diví, že vůbec někdo zastaví. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani nechtej vedet, kolik kolem me profrcelo loni motorkaru, kdyz me dosel benzin a videli ze tlacim.... sam jsem byl prekvapen, ze nikdo nepomohl a nakonec jsem to dotlacil tech 7 km sam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád sem pomohl,ale byla náhoda že jsem ten tlumič s pružinou měl jinak bych asi moc nepomohl....:myslim

a že sem Ti to vzal až k Hostinnému asi náhoda,zrovna jsme se tam chystali za tetou....;)

tys mě taky převzal kola v Praze a poslal po Ferrym,takže si mě taky pomohl....

no jo starší garda členů si pomůže ,když může:D:D

hlavně ,že jsi dojel do Prahy,uděláš pružiny a horní uložení a můžeš se sedanem atakovat hranici 300000km...:D

noo tak mám u tebe pivko:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už několikrát jsem si všiml, jak se někteým členům (i mně samotnému) členství v tomto klubu \"vyplatilo\". Byť to tu občas vypadá jako spolek hádavých slepic na dvorku, když je potřeba, tak se většinou ruka ochotná pomoci v nouzi najde. Právě takové akce jako tu popsal Scratch jsou tím pravým důkazem přátelství a já si o takových akcích vždy velice rád přečtu.

[upravil dne 1/4/2013 18:07 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne gratulujem a verim ze takychto kamaradov bude vzdy viac a viac.

o tom je tento spolok aby drzal pohromade a vzajomne sa podporoval. patri

im podakovanie a uznanie, tak ako kazdemu kto pomaha a verne prispieva

k tomu aby partia bola vzdy ako sa patri. :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, nemáš vůbec za co děkovat.Řídím st heslem, že když můžu, tak pomůžu. Doma jsem byl, nářadího mám taky dost, tak jsem to naložil a přijel. I ty jsi mi už párkrát pomohl. :potlesk odkaz na to nářadí pošlu, hned co nějaký najdu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler, diky :D

Milan+: njn, ale ve chvili kdy jsi v litomysli to je naprd, priste proste o vikendech musis byt doma :D

jinak diky, aspon vim, ze je mas :D.

Ja mel napad, ze to stahnu paskem, nebo elektrikarskou paskou, ale neudrzelo to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného znám a jeden člen z klubu mě přesvědčil o tom, že tu nejsou jenom ty \"hádavé slepice\", ale i lidé, kteří neváhají a pomohou v nouzi. Rád v budoucnu jinému členovi dobrý skutek oplatím. :papa

Jinak jsem rád že příhoda uživatele \"Scratch\" dobře dopadla! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: jaky motor? A kolik maji najeto??

Altman, servisman: diky, ano, je fajn, ze se tu najdou takovy lide a pomohou. Pevne doufam, ze to dalsim oplatim at uz zase jen prepravou......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...