Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Myslím, že to jde s dobou, my starší si neumíme představit se u toho bavit, vám mladším už auto celkem nic neříká, vždyť tata nebo babka něco přispěje, něco úvěr a auto je doma...,nezažili jste dobu, kdy se na auto když to šlo dobře, tak cca 5 roků šetřilo (bez dovolených atd.), myslím,že brzy se i tady budou točit přiblblé seriály, kde se za půl hodiny zlikviduje dvacet aut (skoro vraků) ;)

[upravil dne 1/4/13 19:08 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta : já v životě zničil pár věci, některých i úmyslně, ale na něčí zdraví nebo dookonce život bych v životě nešáhl!!!

jaris13 : pokud se rozhodnu zníčit svoji věc i kdyby s vědomím, že by mohla někomu pomoci, tak jsem potom vandal??? To je zajímavé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davidek klidek, vidim ze mas bojovu naladu, nechavas sa strhnut kazdym komentom.

hosi nerieste to, kazdy je taky aky je a kona tak aby bol so svojim zivotom spokojny.

neobhajujte sa vzajomne, k nicomu to nevedie... len sa tu presviedcate kazdy o svojej pravde... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám tam psal, že to auto už bylo šrot, že to jenom posadil na prdel a nahodil kola...tohle ho sice neomlouvá, ale co je na tom...aut je hafo a 406 nevyjímaje...být to např 205 Turbo16 tak to je na odstřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jaris13

Davídek přeji at se v práci daří:papa King Spade proč né 205 turbo16 je také jen auto:D

[upravil dne 1/4/13 18:51 od jaris13]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Každý má jiný názor na to, kdy je auto na šrot. Mně se takové zacházení s věcma příčí proto, že by určitě bylo energeticky méně náročné (a levnější) opravit věc starou, než vyrábět (a kupovat) novou. Máme konzumní dobu, chápu. Hlavně co nejvíc vyrobit a co nejvíc spotřebovat. Co na tom, že se nám ten korejský Cee\'d, na který jsme si vzali půl mega úvěr (další demence dnešní doby :roll) rozpadne za pět let. Půjčíme další prachy a koupíme další. Evropanům nedochází, že starý kontinent pomalu ale jistě ztrácí svůj vliv a důležitost. Takový luxus a rozmazlenost si nebudeme moc dopřávat donekonečna (Řecko, Itálie, Kypr, Island, už to začalo).

Kdyby aspoň k nákupu nového byly nějaké rozumné důvody (totálka). Ale v naprosté většině případů se nové (novější) kupuje jen z rozmaru. Posměch sousedů, kolegů, touha po boží über-výbavě, kterou ve skutečnosti nikdo nepotřebuje a extémním motoru, který nikdo nevyužije. Proto se dneska taky láká na elektronické hovadinky a na poctivou mechaniku se s prominutím sere (návrat torzky do nové Oktávky).

Můj názor je, že k věcem, které stály peníze a které někdo musel pracně vyrobit, se takhle prostě nechová. Jasně, je to vaše věc, můžete si s tím dělat co chcete. To nikomu upírat nebudu. Já hlavně auto neberu jako spotřebku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...