Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

páčky na blinkry (mux)


honzicek82

Recommended Posts

Kovove bych tam necpal ...

To radeji vice nejake vazeliny - me jak jsem retauroval prepinac na sterace se osvedcila zatim

bila ve spreji od BenBravenu ci jak se jmenuje ta fa.

Prepinac prepina jde lehce a zatim to maka jak ma.

A stejne k pruzince nedelal bych vetsi tlak na hrot - vysledkem muze byt / nemusi destrukce protikusu.

Smerovky pouzivame x-krat za jizdu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brutall: to je MUX tam to je jinak...

Z kovu ne protože vydřeš ten plast naproti. I kdyby to byl hliník tak je to tvrdý. Uměl bych to odlít celý z nějaké pryskyřice, ale těžko se bude odhadovat trvanlivost. Ideální je ten klobouček z teflonu, ten by vydržel jasně nejvíc. Mám tu jeden MUX a teoreticky bych mohl nechat třeba 10 těch \"špiček\" udělat, ale nemám na to čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tu ošoupanou vybrousit,udelat tam dirku a udělat novej kužel a do toho dirku a na čep slepit k sobě?

tak to poptám v teflonu,ale myslím že cena bude když to bude dělat firma celý cca300-400kč....

ale lepší než měnit celý páčky za 4500-13000kč......

tohle by měl dělat Lukaro místo těch svejch pikačovin.....

nebo zjistit kdo to dělá pro Valeo a koupi to od něj za pár kč......:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale je potřeba si uvědomit, že teflon se lepit nedá. Tím vlepením to udržíš na místě a vymezíš vůli ale spoje nebude dost pevný. Takže proto zapertlovat třeba skrz navrtaným kolíčkem. Případně vyříznout v tom kvádříku slepý závit a na ten kužílek dolů (na tu utopenou část) taky. Dát lepidlo a zašroubovat.

Nebo jak bylo napsáno - kup vadný COMM a vezmi si to z pravé páčky ;)

[upravil dne 4/4/13 20:53 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to zas tak nepotřebuju na sedanu je novej 4 roky tam se měnil a na breaku mám původní:papa

v garáži mám comm z bouračky tak pro sebe mám....

a jeden ještě na díly s ustřiženejma konektorama na bag:papa

spíš to tady hodně lidí trápí a musí pak dávat rakety pěnez za nový,uvidíme na kolik ocení výrobu 1ks z teflonu

pak se udělá poptávka kdo by měl zájem a pak se to dyžtak uskuteční.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Už jsem to jednou opravoval, vydrželo to tak dlouho, že už si nevzpomínám, jak jsem to dělal. A teď to začalo zase zlobit. Někdy jde, někdy nejde. Ani nevím, jestli jsem, ten airbag demontoval. Páčky samostatně vyndat nejdou? V ukázce, jak demontovat páčky blinkru je za druhé: demontujeme airbag: v zadní části volantu jsou na stranách dvě zdířky do kterých vložíme vodorovně plochý šroubovák, nebo nějakou trubičku a airbag vyloupneme ven. A zrovna tam chybí obrázek. Nevím jakou silou a kudy,kam vložíme šroubovák, jak na to, abych airbag nějak nepoškodil. Poradí mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páčky blinkrov sa nedajú jednoducho vybrať. Airbag by si mal dať dole a potom aj volant. Na spodnej strane volantu je diera, cez ktorú pritlačíš plochým skrutkovačom na strunu. Airbag je uchytený štyrma úchytmi, ktoré drží práve tá struna. Pritlač dostatočne silno a airbag vyskočí. Ja som pre istotu odpojil najskôr batériu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Jj, dej vědět. Může to mít i jiné příčiny, v podstatě ta závada podle obr. 1, vždy nějak souvisí s pohybem otočného prstence, tedy je tam vydřený tišťák. Závada může být způsobena i jinou příčinou, přepínač blinkrů je na desce COM a jakákoli nefunkce těchto kontaktů (obecně) se projevuje neobvyklou činností něčeho jiného, prostě počítač to nesprávně vyhodnotí. Některé závady na desce COM umí v Zábřehu taky opravit. Nakonec - budeš u opravy, uvidíš a zeptáš se.

 

Brutall: jj, bohužel, po dohodě se servisákem, kdy zažil několik průšvihů po amatérské montáži (airbag, ESP), bylo rozhodnuto neposílat. Tak se omlouvám.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...