Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dalkove ovladani


kripe

Recommended Posts

Prijimac jsem nenasel, ale zjistil jsem v cem byl problem. Byla slaba autobaterie. Kontrolka svitila, ale neuvedomil jsem si, ze je tam spojitost. Po dobiti baterie zacalo dalkove ovladani normalne fungovat. Zrejme se mene dulezite spotrebice automaticky odpojuji pri slabe baterii (?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

U staryho typu 406 je ten prijimac vedle osvetleni interieru vepredu nahore na strope (takova kopulka) - pod antenou, takze bych to videl tak ze ti tam nateklo pres ni. Jak to budes opravovat, nezapomen ji pretesnit... ;)

Jen dotaz a kdyz tam mam to kopulku tak to znamema ze to ma dalku na zamykani??? Mam ji tam ale dostal jsem k atu jen jeden klic a bez tlacitka:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: Tornado

U staryho typu 406 je ten prijimac vedle osvetleni interieru vepredu nahore na strope (takova kopulka) - pod antenou, takze bych to videl tak ze ti tam nateklo pres ni. Jak to budes opravovat, nezapomen ji pretesnit... ;)

Jen dotaz a kdyz tam mam to kopulku tak to znamema ze to ma dalku na zamykani??? Mam ji tam ale dostal jsem k atu jen jeden klic a bez tlacitka:myslim

S největší pravděpodobností máš infra, pokud máš centrální odemykání zámků.Chce to vycvaknout stropní světlo a kouknout jestli tam je elektronika. Ale pokud nemáš klíč s tlačítkem tak bejt tebou a chtít zprovoznit dálku tak do Peugeota ani nechoď. Jen novej klíč na infra stojí 3500,-. Laciněji přijde koupit nějaký Jablotron. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To opravdu nejde. A obávám se že pokud nemáš ani jeden klíč s infra vysílačem tak Ti budou stejně chtít vyměnit vše. Přijímač v autě + 2 klíče s vysílačem (8300,- bez DPH). Zjistit freqenci a podle toho nechat dělat klíč je dost složité, když nemáš ani jeden vysílač. Ty černý diody jsou infra přijímače. Takže pokud chceš dálku tak tam šoupni ten Jablotron a budeš to mít i s alarmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

To opravdu nejde. A obávám se že pokud nemáš ani jeden klíč s infra vysílačem tak Ti budou stejně chtít vyměnit vše. Přijímač v autě + 2 klíče s vysílačem (8300,- bez DPH). Zjistit freqenci a podle toho nechat dělat klíč je dost složité, když nemáš ani jeden vysílač. Ty černý diody jsou infra přijímače. Takže pokud chceš dálku tak tam šoupni ten Jablotron a budeš to mít i s alarmem.

No to jsi mě moc nepotěšil ale stejně děkuju za info:super. Ten jeblotron stojí kolik a jek se tam montuje ? jsem celkem amatér v těchto věcech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...