Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podlozky


lud3k

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Ahoj kluci... potřeboval bych radu a nějaký info... chtěl bych pod letní 17\" cosmo dát podložky max 10mm spíš ale jenom 5mm, ale potřeboval bych nějaký rozměry na výrobu a co šrouby je nutné na 5mm použít delší???

Moc děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím zde jeden nepatrný problém...řeší se dosažení určitého ET a přitom tu nepadlo ani písmenko a šířce ráfku... on totiž disk šíře 7\" bude třeba o skoro 1,3 cm na obě strany přesahovat disk šířky 6\" při stejném ET...takže když se do toho výpočtu nezahrne šířka disku, je nějaká úvaha nad potřebnou velikostí podložek absolutně o ničem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne by jsem se snazil radeji koupit disk jakej tam patri. A podlozky by jsem nechal na nejake show car. Sice zjiskas spravne ET ale ma to dost negativ. A navis kdyz si prectes jak jsou skvele podlozky za 4000kč http://www.tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=112380&highlight=podlozky

[upravil dne 30/4/13 13:09 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem jezdil na pruchozich podlozkach aspon tak 6 let a nebylo na nich videt zadne opotrebeni, nechapu co s tim ten clovek na dieselpower delal, ale myslim ze to nebude z normalniho jezdeni. Z me zkusenosti nejsou podlozky zadny problem (samozrejme nemam na mysli podlozky co maji 30cm a podobne). :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne by jsem se snazil radeji koupit disk jakej tam patri. A podlozky by jsem nechal na nejake show car. Sice zjiskas spravne ET ale ma to dost negativ. A navis kdyz si prectes jak jsou skvele podlozky za 4000kč http://www.tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=112380&highlight=podlozky

[upravil dne 30/4/13 13:09 od Vítek1]

To jsem viděl i horší věci - ohnuté dlouhé šrouby na průchozích podložkách a pod. Vůbec nechápu jak v dnešní době, kdy je všude mraky kol, může někdo nasadit takovou věc na auto. Ale kdo chce kam :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máš pravdu, že je kol dost a je radost si vybírat, ale stane se, že seženeš nějaký co se ti opravdu líbí a ET by to holt chtělo nižší. Pak je to asi jediný řešení. Já jezdim třetim rokem v zimě v létě na 3,5 cm průchozích duralových podložkách, dotatuhuju momenťákem na 100 a zatim žádný problém, tak doufám, že to tak bude i nadále pokračovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...