Jump to content

Podlozky

lud3k
 Share

Recommended Posts

aha dekuji no ja mam zakoupene kola s et 40 a bylo me receno at ty kola prodam skrz podlozky ze musim koupit

tak jsem se chtel jen ujistit pozeptat zda je to tak neco hrozneho nebo nee. vidim ze na podlozkach nic hrozneho neni

• 4 weeks later...

Ahoj kluci... potřeboval bych radu a nějaký info... chtěl bych pod letní 17\" cosmo dát podložky max 10mm spíš ale jenom 5mm, ale potřeboval bych nějaký rozměry na výrobu a co šrouby je nutné na 5mm použít delší???

Moc děkuji!

Vidím zde jeden nepatrný problém...řeší se dosažení určitého ET a přitom tu nepadlo ani písmenko a šířce ráfku... on totiž disk šíře 7\" bude třeba o skoro 1,3 cm na obě strany přesahovat disk šířky 6\" při stejném ET...takže když se do toho výpočtu nezahrne šířka disku, je nějaká úvaha nad potřebnou velikostí podložek absolutně o ničem;)

Ja jsem jezdil na pruchozich podlozkach aspon tak 6 let a nebylo na nich videt zadne opotrebeni, nechapu co s tim ten clovek na dieselpower delal, ale myslim ze to nebude z normalniho jezdeni. Z me zkusenosti nejsou podlozky zadny problem (samozrejme nemam na mysli podlozky co maji 30cm a podobne). :papa

Osobne by jsem se snazil radeji koupit disk jakej tam patri. A podlozky by jsem nechal na nejake show car. Sice zjiskas spravne ET ale ma to dost negativ. A navis kdyz si prectes jak jsou skvele podlozky za 4000kč http://www.tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=112380&highlight=podlozky

[upravil dne 30/4/13 13:09 od Vítek1]

To jsem viděl i horší věci - ohnuté dlouhé šrouby na průchozích podložkách a pod. Vůbec nechápu jak v dnešní době, kdy je všude mraky kol, může někdo nasadit takovou věc na auto. Ale kdo chce kam :D:papa

Tak máš pravdu, že je kol dost a je radost si vybírat, ale stane se, že seženeš nějaký co se ti opravdu líbí a ET by to holt chtělo nižší. Pak je to asi jediný řešení. Já jezdim třetim rokem v zimě v létě na 3,5 cm průchozích duralových podložkách, dotatuhuju momenťákem na 100 a zatim žádný problém, tak doufám, že to tak bude i nadále pokračovat. :)