Jump to content

Letní pneu na 307

puzzle23
 Share

Recommended Posts

Guest foto1977

:xvul pokud jezdíš po městě tak bych raději volil širší profil.

Jinak já mám dobrou zkušenost s Dunlop Sport 01, ale jen v rozměru 205/55/16 V,

ale snad budou dobrý i na těch 17\".

Guest foto1977

Ahoj já mám ve velkém TP zapsámy jako alternativu i 17\" 205/50/17.

Myslím, že stačí zajít do Peugeota a oni ti vystaví doklad na jehož základě můžeš požádat

o zápis do TP (změnu).

Jakou máš 307? Možná ty 17\" mohou být jen na některých verzích. Já mám viz. podpis.

Koupený je tady v Čechách. 16 mám zimní, letní byly navíc v ceně a předchozí majitel s nima normálně jezdil i bez zápisu v techničáku. Ale jak jsem psala, jezdím hlavně po Plzni a tam je dost velké riziko, že do vás nějaký začátečník, případně mistr světa klepne a já pak z pojišťovny nevytřískám ani korunu. A dvakrát do roka přezouvat gumy se mi taky nechce. Kola jsou přehozený hned.

Původně zaslal: puzzle23

Koupený je tady v Čechách. 16 mám zimní, letní byly navíc v ceně a předchozí majitel s nima normálně jezdil i bez zápisu v techničáku. Ale jak jsem psala, jezdím hlavně po Plzni a tam je dost velké riziko, že do vás nějaký začátečník, případně mistr světa klepne a já pak z pojišťovny nevytřískám ani korunu. A dvakrát do roka přezouvat gumy se mi taky nechce. Kola jsou přehozený hned.

Tak sem do inzerce hoď foto těch 17\", prodej je a kup si pěkný 16\" a obuj je. Myslím že by to nemusel být takový rozdíl. Ty budeš mít kola který máš v TP a když ty 17\" budou pěkný v dobrým stavu tak tu taky dlouho \"ležet\" nebudou. :)

Původně zaslal: puzzle23

Tak snadno je neprodám, jsou od předchozího majitele kapánek odrbaný od vysokých obrubníků:nevim Ale zkusit to můžu, snad jsou tu i nenároční kupci;)

No za pokus určitě nic nedáš. V dnešní době se dají alu kola docela solidně renovovat. Pokud jsou pěkný tak si myslím že si kupce najdou. :)