Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ženskou posaď do auta!


Kurt

Recommended Posts

Původně zaslal: merkurek

To znam posad ženskou do auta !! Ale zase by jsme je všechny neměli házet do jednoho pytle!! To tuhle když jsem byl v práci tak si jeden němec natankoval naftu místo benzínu no a to byl chlap !! :D

Nemám nic proti ženským v autě - jen to tam ten \"postižený\" použil, proto jsem to tak nazval.

Mezi náma: tohle se pochopitelně může stát jak ženský, tak chlapovi;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

No pokud měníte služební auta tak se vám to taky někdy může stát ;) no já jsem zatím toho byl ušetřen ;)

Jo, přesně tak - ve firmě máme polovinu vozovýho parku v dieselu a druhou v benzínu. Takže to čekám každou chvíli (spíš mě překvapuje, že se mi to ještě nepodařilo):D

A tak mě napadá: nechtěli by výrobci aut dělat nalévací hrdla podle paliva? Jakože by měl třeba beňoš kulatý a diesel hranatý - to bysme to měli jednodušší, protože jsme se to učili už ve školce, že kostičku do kulatý dírky nenarveš!:D:D:super

(ačkoliv s trochou násilí jde všecko...:myslim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám takovou zkušenost z práce, když kolegyně natankovala do Partnera 1.9D benzín. Ještě s tím doskákala do firmy a tam to zůstalo stát. No normálně bych řekl, že se spletla, ale když mi předtím ještě od benzínky volala co tam natankovat, já jí řekl naftu a ona potom udělá tohle:D tak to nezbývá než si poklepat na čelo. No benzín se vypustil, propláchli se trubky a Partner jezdil vesele dál, ale na kolegyňku jsme si dávali od té doby pozor :mrk

Jinak nemá náhodou tankovací hubice od nafty větší průměr než hrdlo na benzín aby se tam nedala strčit? Asi je větší průser natankovat naftu do benzína než naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se jeden čas občas stávalo u OMV, protože měli značený palivo mezi stojanama, takže nebylo jasný, jestli to patří k tomu vlevo nebo vpravo. A švárovi se podařilo natočit do Š 120 PLNOU nafty a taky odjeli (kousek). :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ted presne opacne :

Kdyz jsem mel jeste benzinaka, mlada porad mluvila o nafte kterou tam dam, pac meli od malicka doma dieselovyho Golfa. Ted uz mame diesela, tak je to jedno.

Nevim, treba by to jednou dopadlo spatne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No já mám takovou zkušenost z práce, když kolegyně natankovala do Partnera 1.9D benzín. Ještě s tím doskákala do firmy a tam to zůstalo stát. No normálně bych řekl, že se spletla, ale když mi předtím ještě od benzínky volala co tam natankovat, já jí řekl naftu a ona potom udělá tohle:D tak to nezbývá než si poklepat na čelo. No benzín se vypustil, propláchli se trubky a Partner jezdil vesele dál, ale na kolegyňku jsme si dávali od té doby pozor :mrk

Jinak nemá náhodou tankovací hubice od nafty větší průměr než hrdlo na benzín aby se tam nedala strčit? Asi je větší průser natankovat naftu do benzína než naopak.

no jsou jine rozmery, ale u tech pump pro nakladaky, hrdlo je prilis velke abys ho nacpal i do osobaku diesela :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do benzíňáka ( novějšího, do šáde 120 to lze v poho ) se ti podle mně nemůže podařit strčit tam bez problémů pistoli s naftou. Třeba u 106 je to naprostá hovadina.---teda pokud tam tu pistoli hodláš zasunout normálně jak má být až za klapku. Opačně to samořejmě je možný. Já si onehdá půjčil tchánovýho MB 250 D a když jsem šel tankovat, tak jsem se taky lekl, protože na ceníku skočilo 28,90 a to se mi zdálo hodně za naftu.Ale bylo to tak:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dtyrkas

no jsou jine rozmery, ale u tech pump pro nakladaky, hrdlo je prilis velke abys ho nacpal i do osobaku diesela :myslim

Nesmysl...

Je pravda, že pistole pro náklaďáky mají větší průměr, ale já u nich do svého mazlíka v pohodě tankuju a těch 70 litrů tam napadá raz dva, jak němci do krytu...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to me se to povedlo...

uz tri roky jsem jezdil jednim a tim samym autem - Peugeot 309 1.4 benzin ... a na pumpe v Praze u vozovny mezi Dejvickym kulatakem a Vltavou je po pravy strane mala cerpacka... zastavil jsem, nevim na co jsem myslel, vzal jsem do ruky pistoli s naftou, naplnil to az po okraj, zaplatil a odjel... ujel jsem cca 300m smerem zpet na kulatak a konecna... motor se dal nastartovat, ale naprosto zadnej tah... pak mi doslo co se stalo... nastesti jsem auto pustil zpatky z kopce dolu, zatahl to do vozovny a autobusaci mi vysali celou nadrz nafty do kyble.... dosel jsem s kanystrem pro 10l benalu, nasypali jsme to tam, proplachli a vylili.... dosel jsem pro dalsich 10l, nalili jsme a ja odjel... dojel jsem na doporuceni zase na tu benzinu, dotankoval do plny kvuli zredeni a jezdil na tuhle nadrz.... auto netahlo, kourilo a do normalnu se dostalo az na treti nadrz... Kdykoliv mi tohle vypravet nekdo, tak si klepu na celo jakej je to idiot... no a uz jsem taky idiot... :-) je to sice asi pet let zpatky, ale vzpomenu si na to vzdycky... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to mě se to málem povedlo taky. Je to už delší dobu co jsem byl zaměstnaný v jedné firmě a jezdil služebním autem. Bylo jich tam asi 12 a fungovalo to jak jinak \"kdo dřív přijde, ten dřív mele\" To znamená, že tam byla na vrátnici skříňka, kde byly všechny klíče a doklady od služebních aut a kdo dřív přišel, mohl si vyrat čím pojede. Já si takhle jednou sáhl pro diesela a dojel k pumpě natankovat. Automaticky jsem sáhl po pistoli s benzinem a hodlal jí zasunout do nádrže, když v tom mi spadl zrak na červenou, kulatou samolepku s nápisem DIESEL. Jen jsem o kohoutek brknul, takže jsem ucmrndnul do nádže asi za 3 koruny. Vrátil jsem pistoli zpět a sáhl po naftě. To už obsluha pupy vylezála ven a šla se mrknout, co to tam je za čárifuka u stojanu a co tam vyvádí :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...