Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalsi mozny kandidat na 301?


Marcel00

Recommended Posts

Guest tokynecko

Akciova cena 301 hdi je 12190eur, toledo s Tebou spominanym MPi stoji v akcii 9990, s TSi v mnou spominanej verzii 11990. Tak kde je 3000 eur?

Jedno pozitivum v tvojom prispevku vidim, vzbudil vo vmne emociu. Slovo `debilny` v nom mi sepce do uska, ze si zaryty pezotak alebo hňup.

Kazdopadne mne osobne, stale hovorim o mojom subjektivnom nazore, by Toledo stalo za tych 2000 eur viac ako 301. Nech si mysli o tom kto chce co chce. Mozno to je tym , ze niesom, pezotacik a inacik. Zatial som mal megan a dve

picassa, a niesom ani citroenak ani renoltak. Znacku neriesim, musi mi vyhovovat moje auto, konkretne moj kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnávejte podobné motorizace. Porovnat vybavené HDičko a sociál v MPI, to nedává smysl. Pak můžeme to samé udělat obráceně, tam bude sakra rozdíl v ceně.

At si každý koupí to, co se mu líbí, co mu více vyhovuje. Někomu se líbí Rapid, at jej doma má. Myslím, že říkat o Peugeotu, že je lepší je asi scestné, ten cenový rozdíl se někde musí projevit. A o tom to je - zda je zákazník ochoten zaplatit cenu při určité kvalitě. Někdo si raději koupí Thalii ...

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MPI je nafta? Sorry, ale nesrovnávej benzin a naftu. Já o žádných 3000 € nepsal.

Vyjdu z tohoto článku: http://www.auto.cz/skoda-rapid-seat-toledo-vs-citroen-c-elysee-peugeot-301-ktery-lepsi-71952

Tedy asi jen ceníkové ceny, každá automobilka přichází s nějakou akcí, ta se může měnit.

1,2 MPI (55 kW, 112 Nm, cena od 289.900,-)

1,2 TSI (63 kW, 160 Nm, cena od 299.900,-)

1,2 TSI (77 kW, 175 Nm, cena od 324.900,-)

1,4 TSI (90 kW, 200 Nm, cena od 424.900,-)

PUG - 1,2 VTi (53 kW, 110 Nm, cena od 220.000,-)

PUG - 1,6 VTi (85 kW, 150 Nm, cena od 270.000,-)

NAFTA:

1,6 TDI (66 kW, 230 Nm, v prodeji 2013)

1,6 TDI (77 kW, 250 Nm, cena od 384.900,-)

PUG - 1,6 HDi (68 kW, 230 Nm, cena od 280.000,-)

SHRNUTÍ, přepočet kurzem 25 Kč/1€:

Rozdíl nejslabších motorizací - 2800€

Rozdíl naftových motorizací - 4200€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

To bolo na margo prispevku Pacha, nie teba milanf1. Tiez si myslim, ze nim uletel. On pisal, ze HTP prezleceny MPV v rapide tolede.a osvedceny hdi v 301 deli 3000 eur.

[upravil dne 22/6/13 22:56 od tokynecko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Ako fandim 301, po dlhej dobe auto, ktore sa vybralo aspon teoreticky cestou blbuvzdornosti, uzivatelskej jednoduchosti atď. ale mne sa vidi (ale to ukaze az cas) ze predsa len ta koncernova platforma rapid/ toledo sa lepsie chova. Toť vsjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomicenko, ty si neaký agresívny, no čo už. V prvom rade si skús ešte raz prečítať môj príspevok, a snaž sa pochopiť písaný text. Čo sa týka ceny, tak Ti to jasne vysvetlili iný, ktorý asi lepšie vedia pochopiť čo som napísal. Vieš proti gustu žiaden dišputát, ja som sa v decembri previezol na C elise, a za chvíľu na to, aj na rapide. No na rozdiel od Teba citroen vo mne zanechal lepší dojem. HDi-čko zatracovať do mesta, neviem či je to celkom správne, ja to nevidím až tak čierne, pokiaľ sa oň staráš, a nechováš sa k nemu ako prasa, tak neviem prečo nie. Na rozdiel od Teba, keby som uvažoval o aute do mest, určite by som si nekúpil ani rapida ani C elise, hlavne kôly nekonečným previsom. Kľudne si kúp rapida/toledo, určite budeš s ním spokojný. Ináč čo sa týka toho \"zarytého\" Peugeotaka, tak to si na hlbokom omyle. V živote som si nemyslel, že niekedy kúpim Peugeota, ale čo už človek mieni, čas mení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Ako teda nic v zlom ale za prve, agrasivny si zacal byt prvy ty, za druhe Ti fakt prajem aby si nemal take trable s HDi ako ja , a co sa tyka ceny no tak to neviem ci citame tu istu stranku, ale myslel som si prave, ze vsetci ostatni ti vysvetlili ze na omyle si ty a nie ja. No nic, je neskoro,mozno mi nedochadza, v kazdom pripade chcem zdoraznit ze nemam nic proti pezotom, kazdopadne zza tym co som uz pisal si stojim, samozejme ak niekomu nevadi hluk, posed za volantom a ostatne veci co som spominal - plus je cena a spotreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK nechcem tu vyvolávať flame, ale k Tej cene sa musím vyjadriť. C elize základ 7990€ SEAT nemá cenník(aspoň som ho nenašiel), tak vychádzam z Rapida, kde cena štartuje na 11 490€. Nech akokoľvek rátam tak rozdiel je 3500€. Čo sa týka zarytého Peugeotaka, k tomu som sa už vyjadril, skôr by som povedal, že som alergický na WV, asi preto, že hodne jazdím na škodovkách a WV-genoch, a mám s nimi nie vždy dobré skúsenosti. Taktiež sa mi nepáči súčasná cenová politka skody. Premenuju HTP motor na MPI, a píšu ako o novom motore... Dopredu robili pre rapida kampaň aké lacné auto.... potom j e b n u cenu 12 000€. Neskôr tam dajú akože zadarmo výbavu, a ľudia kupujte. Ja to beriem ako marketing pre hlupákov, podobne ako robí TESCo, so zľavami na pokazené mäso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Nie, maj rozum. 1,2TSi by som mozno bral. Ako vravim, som zastanca atmobenzinov, ale vzhladom na to ze majitel predajne a servisu je kamarat tak by som sa nebal.

Takze skor by som v mojom pripade porovnaval tu 1,2TSi v strednej vybave s nejakymi priplatkovymi vecami za dokopy 12600 eur proti 1,6VTi 301 v max vybave za 12000eur (tam by bolo viacmenej to iste ako v toledovej strednej). Takze tam ten rozdiel 3000 eur neni ako tvrdil Pacho. S tym ze ako vravim subjektivne som mal z auta lepsi pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Lebo sa mi videlo vsetko ostatne taknejak v tolede lepsie okrem motora. Aj ked ako ide fajn, ma pekny tichucky zvuk ale je tam to hnusne turbo a vstrekovace atd. Podvozok tichsi a to dost, sedak bol lepsi, volant nastavitelny v dvoch smeroch, co ja viem, no skratka lepsi pocit som z neho mal ako z 301. Ako nekamenujte ma, ja viem ze toto je pezot forum, ale si myslim ze treba vraviet aj o negativach. Mimochodom, zadne dvere na pezotiku nesedeli presne, divna spara bola. A liftback je mi sympatickejsi ako sedan, aj ked mozno casom ta tuhost kasne bude horsia a bude vrzgat, neviem. Ale bolo to toledo take dospele auto, aj v tej zakladnej vybave inac ma take tie strieborne lemy na vyduchoch klimy, nie ako zakladny rapid co to nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Este jedna vec, niekto tu spominal, jak mozem porovnavat toledo s 301. A preco nie? Chcem si kupit auto a v hladaciku mam 301, toledo, rapid, celysee, 2008, captur, ceed, venga, ix30, i 30. Takze chodim jak mi pride z jedneho do druheho, tretieho atd a porovnavam si ich medzi sebou. Mozno su ine triedy, ine kasne, ini vyrobcovia - no a co? Ako som spominal niesom pezotak bez urazky, ani citroenak ani nic, niesom autickar, len sa chcem co najlepsie vozit, to je cele.

Inac keby na slovensku importeri kia a hyundai robili do novych aut lpg s ponechanim zaruky, rozhodovsnie by bolo omnoho lahsie, v Cechach to mate fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...