Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalsi mozny kandidat na 301?


Marcel00

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak první problém,po 200.km kolísání otáček po nastartování,místo na 3.jako by to hrkalo jenom na 2.válce.Samovolně mi to po nastartování zhaslo.A 3.jsem točil jako zběsilý než chytl. A hurá už mi mění ŘJ.:(

A nejlepší na konec.Toto řeší garanční oddělení v Rakousku,poslaly obj.číslo té ŘJ a hle vůbec není pro můj vůz,kdo jinej než Peugeot by měl 100% přesně dle VIN najít díl

A ještě,špatně spasované dveře,netěsnost dveří,vyskytla se voda na vniřní straně dveří a prahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vše úplně jinak.Jedná se o BSM.Dochází k poklesu napětí. ;)

To,že by nemohly najít díl dle VIN je další blábol,oni ten díl nedrží standartně skladem.Rakousko musí poprosit milostivě Peugeot Franc,aby díl vyrobil,ten ho pošle do Rakouska a následně do Brna :myslim Pakárna jako prase.

Jako opravdu veliký problem vidím v nedostatečném zakrití předního podběhu.Když vnitřkem prostčím prst dostanu se pomalu až ke kolu. :grr

Jinak RM-Servis opravdu dělá max.co může a hlavně co mu Peugeot proplatí

Tak první problém,po 200.km kolísání otáček po nastartování,místo na 3.jako by to hrkalo jenom na 2.válce.Samovolně mi to po nastartování zhaslo.A 3.jsem točil jako zběsilý než chytl. A hurá už mi mění ŘJ.:(

A nejlepší na konec.Toto řeší garanční oddělení v Rakousku,poslaly obj.číslo té ŘJ a hle vůbec není pro můj vůz,kdo jinej než Peugeot by měl 100% přesně dle VIN najít díl

A ještě,špatně spasované dveře,netěsnost dveří,vyskytla se voda na vniřní straně dveří a prahu

[upravil dne 21/6/13 17:52 od ivopav]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje vyhodnocení P-301 po několikeré prohlídce a prolezení. Manželce se celkem líbil, ale když jsem sedl na zadní sedadlo, musel jsem mít hlavu v předklonu, nebo na bok, protože strop je vzadu nízko, měřím 189 cm. Navíc starší syn bude atakovat hranici 200 cm a to není ono.

Ale třeba kolegyni v práci se tohle auto děsně líbí. Ona má P-306, naftový, vyrobený prý v 80-tých letech. Kdysi ho její rodiče koupili jako ojetinu a jí zůstal, najeto přes 400 000 km, nedá na něj dopustit, motor prý neměl nikdy sebemenší závadu.

Tak Vás Peugeoťáky zdravím, loučím se s Vámi. Moje už předchozí obstarožní auto odešlo na sešlost věkem a poslední ranou byla kumulace vícero závad a vidina nerentabilnosti jejich oprav. Nakonec jsem byl nucený rychle koupit auto v bazaru, protože nemůžu čekat do podzima, až se sejdou peníze na nové.

Ale mezi námi P-301 s motorem 1,6 je nádherný retroauto. Tak snad příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Pacho: Kocurovi definitivne odislo auto neznamej znacky, bol nuteny kupit auto hned ale na nove nemal tak kupil z bazaru auto neznamej znacky, nie pezot. Ale na 301 sa mu nepacila nizka strecha vzadu zato sa mu paci motor 1,6. Tak som to pochopil ja.

Mne osobne sa vzadu sedelo fajn, kedze je na kolena miesta plno da sa v sede zosunut a byt v pohodlnej polohe.

Caves.

[upravil dne 15/6/13 11:32 od tokynecko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pacho: Kocurovi definitivne odislo auto neznamej znacky, bol nuteny kupit auto hned ale na nove nemal tak kupil z bazaru auto neznamej znacky, nie pezot. Ale na 301 sa mu nepacila nizka strecha vzadu zato sa mu paci motor 1,6. Tak som to pochopil ja.

Mne osobne sa vzadu sedelo fajn, kedze je na kolena miesta plno da sa v sede zosunut a byt v pohodlnej polohe.

Caves.

[upravil dne 15/6/13 11:32 od tokynecko]

@PACHO: Ano, přesně tak jsem to myslel, díky za reakci

@tokynecko: Jak psal PACHO.

Nechci na zdejším fóru uvádět jiné značky aut, aby to nevyznělo jako urážka, nevím, jaké jsou zvyklosti. Nebo aby to nevyznělo jako nežádoucí reklama.

Pravda, někdo by si auto v bazaru nekoupil, i kdyby měl 1,9m na autobus. Chápu, to. Raději bude chodit pěšky, autobusem a ztratí cestováním fůru času a jako bonus zažije hodně legrace s taháním nákupů. Navíc mám menšího syna, který je postižený, tak jsem byl nucený řešit situaci rychleji a auto kupovat i s ohledem i na něj. V tom měla moje manželka pravdu.

Na Peugeot jsem nezanevřel, beru je jako pohodový auta s hezčím designem než ostatní.

Doplňuju: výše v textu jsem prohodil uživatele PACHO a tokynecko, správně mělo být:

@tokynecko: Ano, přesně tak jsem to myslel, díky za reakci

@PACHO: Jak psal tokynecko.

Ale souhlasím s oběma.

[upravil dne 15/6/13 15:32 od Kocuro]

[upravil dne 15/6/13 15:35 od Kocuro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Tak hosi, dnes som sa vozil najprv v 301 1,2VTi a potom nasledne v Tolede 1,2TSi (105k) a tak nejak bolo to Toledo lepsie asi vo vsetkom. Tichsi motor, tichsi podvozok, taknejak sa mi v sedacke lepsie sedelo, lepsie zrychlenie (je tam predsa turbo a neni to zakladny turbobenzin to viem), kulisa riadiacej paky neporovnatelne lepsia, liftback oproti sedanu sa mi paci otvaranie kufra viac, proste subjektivne o triedu lepsie auto. Keby som sa nebal turbobenzinov ako kurvitok vobec by som nevahal medzi 301 a toledom (rapidom). A ta spotreba pri tolede o liter vyssia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Ano, pravda, cena startuje pri TSi tusim na 11990, tam uz je nejaka vybava ako manualna klima a tak. Ale mam pocit ze tych 2000 eur za ten rozdiel stoji. Ale ako vzdy, je to subjektivny nazor. Aj to TSi mozno by nebolo az tak strasne, kedze majitel predajne a servisu je kamarat. Takze nejake vyhovorky a podobne nehrozia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši si koupím levnější a pohodlnější 301/C-Elysée (a nebudu se stydět za to, že jsem chtěl levný lowend), než abych připlatil 50k za Toledo / Rapid a hrál si s tím autem na něco, co není a doufal, že si \"lowendovosti\" nikdo nevšimne. Ty koncerňácké předražené krámy nejsou ani tam (levno), ani tam (dráž). :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě 301čka překvapila, příjemně. Čekal jsem mnohem horší svezení. Jel jsem samozřejmě s HDi a motor s autem hýbal slušně, taky váha vozu není velká.

Taky jde o to, že já jsem s 306tkou spokojen a lepší auto ani nepotřebuji, proto je pro mě 301 zajímavá alternativa. :papa

[upravil dne 22/6/13 21:59 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo to je za d e b i l n ý nápad porovnávať 301/C s rapidom/toledom. ?? Tam kde začína R/T s prekrsteným HTP na MPi (pritom rovnaký šrot), tam kočí P/C s kvalitný a hlavne osvedčeným 1,6HDi. Vyhodiť 3000€ len za to aby som mal liftbac a nie sedan s pochybným motorom, tak to je sila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo to je za d e b i l n ý nápad porovnávať 301/C s rapidom/toledom. ?? Tam kde začína R/T s prekrsteným HTP na MPi (pritom rovnaký šrot), tam kočí P/C s kvalitný a hlavne osvedčeným 1,6HDi. Vyhodiť 3000€ len za to aby som mal liftbac a nie sedan s pochybným motorom, tak to je sila.

Samozřejmě,že já se svojí 1,2 moc kecat nemůžu,ale jinak jsem stejného názoru.A hlavně u mne byla cena 237000 a za tu cenu bych koncern nepořídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Kvalitny a osvedceny HDi si strc presne tam, skade si ho teraz vytiahol. Spotreba super ale motor absolutne nevhodny na jazdy po meste, a to viem o com hovorim lebo jedno hdi pod zadkom nosim a to prave po meste a uz mi raz kixol. Ako som uz pisal, tie dve auta som skusil s polhodinovym odstupom v spominanych benzinovych verziach a mne osobne by ten narast ceny toleda/rapidu oproti 301celysee stal. Aj vzhladom na spotrebu. Moj nazor. Prevez sa jednym potom druhym ako ja a ten rozdiel v hlucnosti ci podvozku alebo motora je fakt markantny. A cennikova cena 301 HDi oproti cennikovej cene MPI Rapida/Toleda je 3000 euro? Si si isty? Nezmysel. Vezmi si okuliare alebo kukni zblizsia na cennik.

[upravil dne 22/6/13 22:20 od tokynecko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnávejte podobné motorizace. Porovnat vybavené HDičko a sociál v MPI, to nedává smysl. Pak můžeme to samé udělat obráceně, tam bude sakra rozdíl v ceně.

At si každý koupí to, co se mu líbí, co mu více vyhovuje. Někomu se líbí Rapid, at jej doma má. Myslím, že říkat o Peugeotu, že je lepší je asi scestné, ten cenový rozdíl se někde musí projevit. A o tom to je - zda je zákazník ochoten zaplatit cenu při určité kvalitě. Někdo si raději koupí Thalii ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...