Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalsi mozny kandidat na 301?


Marcel00

Recommended Posts

Ja som veľmi netrpezlivo čakal na výsledok testu...Vďaka.

Po 9 rokoch a 320 000 km už pomaly nastáva čas vymeniť moju 407 ,ale ako vidím tak touto cestou to asi nepojde...Nuž budem asi musieť ešte trošku pošetriť.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovecka : mas mou plnou podporu, pokud 301, tak jedine Allure, ta verze co jsem si projel na prazskem Vanocnim srazu mi byla velmi sympaticka. Premyslim ale jaka by to byla zmena pri parkovani hatchback versus sedan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já čekal, že to auto dopadne tak nějak jako Thalia a podobně... Prostě se šetřilo všude a na všem. I když Thalia, Logan a takové srajdy jsou podle mě ještě o level níže.... Vždyť to auto je určené na trh typu Indie, Číny a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj a o to islo presvedcit sameho seba ze niesom na tom tak spatne. :D
Marcel00, vieš že Tvoje rozhodnutie po tomto teste som aj očakával? Mne sa P301 tiež veľmi páči a vedel by som si ho predstaviť v otcovej garáži, ale pre Teba, majiteľa P407 s touto výbavou, by to bol veľký skok späť.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejako nemôžem spať tak sa pridám... Myslím že 301 ka je určená pre menej náročného zákazníka a málokto je ochotný ísť z lepšieho do horšieho. A je to aj otázka toho čo od auta človek očakáva. Ja by som ju v dízli bral v pohode. A výbava? Pre mňa nepodstatná vec. Jazdím autom takmer denne a klímu na aute som mal zapnutú tak 3x do roka. Keby som ju na aute nemal nechýbala by mi. Môj názor je ten že čím je tam toho menej tým sa toho menej môže pokaziť. Takže u mňa 301 1,6hdi môže byť kludne aj v základe. Podstatná je spolahlivosť čo ten dízel hadam aj má. Ak o rok pôjde moja 405D z domu na 90 percent ju 301 nahradí. Pred časom som rozmýšlal aj nad jazdenou 307 ale nove je nove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suhlasim... ja som zohladnoval pripadny predaj 407 ale ked som videl jake grcky sa predavaju a vozia sem k nam, vdaka comu sa trh s cenami totalne zubozil, tak som z akcie vycuval, nakolko moje auto ma daleko vyssiu hodnotu ako tie sunky predavane u nas vzhladom na tech. stav. na mobile de ma moje auto taku hodnotu za aku by som na slovensku predal velmi tazko.

ja sa teda opravnene pytam, ak si niekto kupi v bazare 407 za trebars 6k evri, za kolko ju bazarnik kupil ked naklady na prihlasenie boli trebars 700eur aj s dovozom a zarobit chcel aspon 500-1000 ecek???

za 4500? to je to co degraduje ceny na trhu. auto v stave ako mam ja tam ide za cca 7-8tisic, lenze na sk nepredajne.

pochopil som ze pokial mas auto ktore sluzi k radosti, je komfortne a spolahlive, netreba spekulovat a treba si to uzivat... peniazky minut na relax a zivot, alebo odlozit na ine prilezitosti.

preto som z 301 vycuval...

polemizovat o vybave nema zmysel, kazdy ma ine priority. ja by som auto bez klimy napr. nechcel. a o tom to je, ze kazdy nech si kupi co chce, hoci 301 sa mi paci, moja skusenost nebola zla v pripade ze ine auto by som nemal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Radšej dojazdím na svojej 405 ako kúpiť nejakú zlepenicu. Na starších autách mám rád to, že si ich aj z pomocou tohoto fóra viem odservisovať aj sám /vďaka všetkým čo boli ochotní pomôcť/. Na tých nových to také jednoduché nebude. Možno kúpim aj 308 v dízli ak bude mať Peugeot akciu \"až 1500 euri viac za staré...\":D Inak u mňa vedie 301 možno kôli podobnej koncepcii ako moja stará kára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stredna vybava activ plus metaliza hneda a lepšia verzia radia.Cena 9990. Vpodstate som išiel po predvadzačku 308 1.6 vti a až na predajni som zmenil nazor a zobral 301.Skušal som obe a nejake priepastne rozdiely som nevidel.Prekvapil ma vyborny podvozok na naše rozbite cesty a aj motor na moj štýl jazdenia je dobry.Mam obavy jedine so spolahlivostou ,ked je to auto take lacne ale dufam,že 4 ročna zaruka to troška istí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak včera jsem si dovezl domů

Peugeot 301 ALLURE 1,2 Šedá Shark-metalíza

S využitím bonusu za starou káru cena 237000 v plné výbavě :mrk

[upravil dne 25/5/13 13:29 od ivopav]

[upravil dne 25/5/13 13:29 od ivopav]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...