Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dira v prahu


trsoliny

Recommended Posts

Zdar chlapy...

Tak podelim sa aj ja s Vami o par foto. Tuto jar sa ukazali aj moje prahy v plnej parade :roll Akuart zvazujem ci to davat robit nakolko to sam nezvladnem. Zohnal som cloveka co to zevraj celkom dobre robi a povedal mi cenu cca 200 eur za vymenu prahov + vystriekanie dutin Bodyckom a aj tie nove prahy nastrek do Bodycka... len uz som nasiel aj zadny nosnik (pri zadnej casti prahu) ze je nacaty a uz je tam par malych dierok. Neviem nerad by som sa s mazlom lucil ale pri dnesnych cenach 406tiek zvazujem ci to ma este vobec cenu :myslim

post-40199-14109630476601_thumb.jpg

[upravil dne 5/4/13 17:33 od Bugi]

[upravil dne 5/4/13 17:34 od Bugi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolega daval teraz robit jeden prah na lagune aj s nastrekom a platil 100e len pocitaj s tym ze ten prah co ti tam da je tenky plech nezinkovany a nevydrzi to dlho mozno par rokov a koniec origo je origo,tiez som si niekedy myslel ze vymenit prahy je raketova veda ale raz som pomahal karosarovi menit prah na svojom aute a je to celkom jednoduche len je potrebna CO2 a musis vediet bodovat s nov

[upravil dne 2/4/13 16:47 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu su nejake fotky ako tie prahy vyzeraju. Konecne sa mi to tam podarilo vlozit :D Ja si tiez myslim ze tych 200 eur nie je az tak hrozne vela. Asi do toho este pojdem.

Je mi jasne ze tie neoriginalne prahy uz tak dlho nevydrzia ale keby potiahli este aspon 3-4 roky bol by som spokojny. Ci to je nerealne? Ved je otazne ci tolko este vydrzi vsetko ostatne a motor :myslim

Praveze s CO2 vobec neviem robit a ani ho nemam tak neviem ako by to dopadlo. Radsej to riskovat nebudem :D

A co su tie vyztuhy ktore treba tiez vyvarat? To je ta spevnena cast za ktoru sa auto zdviha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vyztuha je vo vnutri podbehu je to ta pevna cast skeletu ktora drzi podlahu pokope(tiahne sa po celej dlzke podbehu),podbeh to uz len uzatvara a je tam viacmenej na okrasu,ciastocne aj na spevnenie a chrani vnikaniu necisot

http://www.benetsk.sk/resize/domain/benetpx/files/obrazky/4-3-1-K.jpg?w=800&h=600

[upravil dne 6/4/13 18:04 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...